Seriály

DC pripravuje ďalší zbytočný seriál o Supermanovi… bez Supermana! Kedy tieto nápady prestanú?

DC robí ďalší zbytočný seriál o Supermanovi bez Supermana!

Americké telky dnes tlačia na originalitu tak silno, až sa zo všetkých projektov postupne stávajú blbosti. A toto slovo sme použili naschvál preto, lebo my už naozaj netušíme, ako inak nazvať nový televízny projekt od vydavateľstva DC, ako blbosťou. Pripravuje sa totižto ďalší Supermanov seriál, ktorý bude opäť prequel (čiže udalosti sa budú diať pred Supermanovou príbehovou linkou).

No a keďže poznáme už aj názov, niektorí komiksoví nadšenci už budú rovno tušiť, na koho sa asi seriál zamerá. Názov znie Metropolis a áno, dostávame seriál o reportérke Lois Lane. Teda Supermanovej milej. Potvrdená je už aj rola Lexa Luthora, Supermanovho úhlavného nepriateľa, ktorý by mal mať v seriáli druhú hlavnú rolu. O čom to teda celé bude, to už si asi všetci nejako vieme domyslieť (seriál nebude chodiť na stanici CW ako ostatné), no my sa pýtame, prečo zase sledujeme takýto nápad?

Superman v meste MetropolisSuperman v meste Metropolis

Superman v meste Metropolis; Zdroj: techiegamers.com

Prečo taká ikonická komiksová postava sa dočká seriálov ako je tento a nemá svoj vlastný, ako tomu bolo kedysi?Supergirl sa Muž z Ocele objavuje iba ako hosť, v novom seriáli Krypton budeme zase sledovať iba jeho dedka, no a v takom Smallville sme sa dočkali pozmenej a uzemnenej verzie príbehu Clarka Kenta. Prečo ale stále dostávame od tvorcov takéto seriály? Podobne je to napríklad s Gothamom, ktorého tvorcovia mimochodom vytvárajú práve aj tento seriál.

Prečo musíme sledovať prípady Jima Gordona, keď sa úplne v kľude môže vytvoriť Batmanov seriál, ako to bolo kedysi? A keď sa už nejaký o veľkom hrdinovi vytvorí, prečo to musí byť zamerané na tínedžerov, kde každý hrdina potrebuje mať svojich pomocníkov ako napríklad vo Flashovi alebo Arrowovi? Nuž, asi sú to len naše otázky, keďže očividne tieto nápady ľudí bavia. Každopádne, Gotham je podľa kritikov momentálne asi najkvalitnejším DC seriálom, takže nech už znie nový Metropolis akokoľvek zbytočne, snáď to aspoň bude stáť za to!

Tešíte sa na Metropolis? Tiež by ste chceli konečne poriadny superhrdinský seriál, s hlavnými a veľkými hrdinami? Napíšte nám do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  OdporúčameSeriály

  Čo bude v MCU nasledovať po udalostiach filmu Avengers: Endgame?

  RebríčkySeriály

  TOP 10 najsmutnejších momentov v seriáli Rick a Morty

  2 komentáre

  Pridaj komentár