Hororový DC spin-off The Trench preskúma najhlbšie časti z podmorského sveta Atlantídy

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najčítanejšie za 7 dní

Pamätáte si ešte na časy, kedy sme mohli chodiť do kín a vidieť naše obľúbené filmy na striebornom plátne? Jedným z takých filmov bol určite aj Aquaman, ktorého sme si mohli vychutnať ešte v roku 2018. Od toho momentu nám bol sľúbený ďalší podmorský príbeh, ale tentokrát s miernym hororovým zafarbením. Ako to s DC filmom The Trench vyzerá dnes?

Pôvodný film nám zrežíroval James Wan, ktorý je známy hlavne vďaka hororovým kúskom zo série V zajatí démonov alebo Insidious. Tvorca je obľúbencom temnej atmosféry, ale v jeho nadchádzajúcom filme Aquaman 2 by sme ju hľadali len márne. Namiesto toho tu máme spin-off s názvom The Trench, ktorý nám odhalí temné miesta podmorskej Atlantídy, obývané tými najdesivejšími tvormi.

DC The Trench
Zdroj: artstation.com

Čo všetko vieme o DC filme The Trench?

Naposledy sme o projekte počuli minulý rok, ale treba uznať, že rok 2020 je úplne iný. Aj z toho dôvodu nie je jasné, či sa štúdio Warner Bros. bude s novými projektami ponáhľať. Do výroby momentálne nemôžu uviesť žiadny film, ale predsa len sa k nám dostala nová zaujímavá aktualizácia.

Podľa scenáristu Davida Leslieho Johnson-McGoldricka, ktorý napíše scenár k filmu Aquaman 2, dosiahol The Trench určitý pokrok. Kam sa zaradí dejová línia projektu? Takúto informáciu nám prezradil scenárista na sociálnej sieti Twitter v jednej z diskusií:

Nazrieme do temnoty Mariánskej priekopy? 

Scenár k filmu pôvodne napísali James Wan a Peter Safran. Ich hororový výtvor by sa mal okrem iného zaradiť na zoznam filmov so „skromným“ rozpočtom. Nenájdeme v ňom ani pôvodné herecké obsadenie z filmu Aquaman a priestor dostanú úplne iní herci.

The Trench rozšíri podmorský svet o nový kmeň obyvateľov, ktorým sa podarilo prežiť zničenie Atlantídy. Ale za akú cenu? Všetci preživší sa museli skryť v tých najväčších hĺbkach a svoje zázemie našli v Mariánskej priekope. Obrovský tlak pod hladinou ich však donútil evolučne sa prispôsobiť novým podmienkam, ktoré z nich vytvorili nové desivé stvorenia.

The Trench" Might Take Place Between "Aquaman" 1 and 2
Zdroj: bleedingcool.com

Viac o tomto zaujímavom kúsku síce nevieme, ale podľa všetkého sa ho tak ľahko ani nedočkáme. „Poďakovať“ za to môžeme šíriacej sa pandémii, ktorá sa ešte nechystá ustúpiť a sužuje nás všetkých. Reálny svet upadol do karantény, ale digitálny svet zažíva rozmach. Aj preto s nami ostaňte naladení pre viac informácií, ktoré by sa mohli objaviť už čoskoro.

Čo hovoríte na nový DC spin-off The Trench? Uvidíme konečne temnotu, na ktorú čakáme už dlhé roky? Vaše názory nám nezabudnite zanechať v sekcii komentárov.  

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -