Filmy

Deadpool 2 končí natáčanie a mieri do post-produkcie! Prečítajte si ďakovný list od Ryana Reynoldsa spolu s fotkami zo zákulisia!

Deadpool 2 už mieri do post-produkcie! Čo na to Ryan Reynolds?

Asi nebudeme ďaleko od pravdy, ak povieme, že Deadpool 2 je asi jediný film, ktorý sa v očakávanosti môže vyrovnať Avengers: Infinity War. Po takom úspechu prvého filmu sa však pochopiteľne nie je čomu diviť. Deadpool vzal všetko čo sa z komiksového žánru dalo, a urobil si na to prvotriednu R-kovú srandu. No a práve táto sranda by mala byť v druhom dieli iba vynásobená dravou akciou, drahými efektami a novými hercami. Každopádne, o to sa už postaral nový režisér, David Leitch, ktorý nám toto pokračovanie prinesie už 1. júna budúceho roku!

Ten má na svojom konte pecky ako John Wick a Atomic Blonde. Voľba režiséra na pokračovanie tohto milovaného antihrdinu teda nemohla dopadnúť lepšie. No a je to práve on, komu Reynolds poďakoval najviac za celé obdobie natáčania. To znie teda takto: Natáčanie Deadpoola 2: Pieseň ľadu a ohňa sa skončilo. Ďakujem nášmu milovanému kapitánovi, pánovi Davidovi Leitchovi… slová nedokážu vyjadriť tvoje veľké srdce a talent. Svoj domov, Vancouver, milujem rovnako ako náš veľký štáb. Od našich produkčných asistentov (ktorí prichádzajú prví a odchádzajú poslední) až po kulisárov a rekvizitárov, ktorí takmer všetky scény naplnili mnohými Easter Eggmi… Ďakujem. Už teraz mi natáčanie chýba. A práve preto som sa sám rozhodol pokračovať v natáčaní filmu, v mojich slipoch, vo výborne vybavenej obývačke Josha Brolina #MaximumEffort

Podľa jeho slov sa teda určite bude dať na čo tešiť (hlavne na spomínané Easter Eggy). Je Deadpool 2 vašim najočakávanejším filmom roku 2018? Napíšte nám do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Pokračovanie filmu Vlak do Pusanu dostáva oficiálny trailer. Vyzerá rovnako dobre ako jeho predchodca?

  Filmy

  Film Morbius nakoniec tento rok neuvidíme. Koľko musí upír počkať?

  Filmy

  Nový animovaný Mortal Kombat prichádza s prvou ukážkou. Zverejňuje aj dátum vydania

  Filmy

  Sony posúva všetky letné filmy na rok 2021. Na aké filmy si musíme počkať?

  Pridaj komentár