Deadpool 2 končí natáčanie a mieri do post-produkcie! Prečítajte si ďakovný list od Ryana Reynoldsa spolu s fotkami zo zákulisia!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Deadpool 2 už mieri do post-produkcie! Čo na to Ryan Reynolds?

Asi nebudeme ďaleko od pravdy, ak povieme, že Deadpool 2 je asi jediný film, ktorý sa v očakávanosti môže vyrovnať Avengers: Infinity War. Po takom úspechu prvého filmu sa však pochopiteľne nie je čomu diviť. Deadpool vzal všetko čo sa z komiksového žánru dalo, a urobil si na to prvotriednu R-kovú srandu. No a práve táto sranda by mala byť v druhom dieli iba vynásobená dravou akciou, drahými efektami a novými hercami. Každopádne, o to sa už postaral nový režisér, David Leitch, ktorý nám toto pokračovanie prinesie už 1. júna budúceho roku!

Ten má na svojom konte pecky ako John Wick a Atomic Blonde. Voľba režiséra na pokračovanie tohto milovaného antihrdinu teda nemohla dopadnúť lepšie. No a je to práve on, komu Reynolds poďakoval najviac za celé obdobie natáčania. To znie teda takto: Natáčanie Deadpoola 2: Pieseň ľadu a ohňa sa skončilo. Ďakujem nášmu milovanému kapitánovi, pánovi Davidovi Leitchovi… slová nedokážu vyjadriť tvoje veľké srdce a talent. Svoj domov, Vancouver, milujem rovnako ako náš veľký štáb. Od našich produkčných asistentov (ktorí prichádzajú prví a odchádzajú poslední) až po kulisárov a rekvizitárov, ktorí takmer všetky scény naplnili mnohými Easter Eggmi… Ďakujem. Už teraz mi natáčanie chýba. A práve preto som sa sám rozhodol pokračovať v natáčaní filmu, v mojich slipoch, vo výborne vybavenej obývačke Josha Brolina #MaximumEffort

Podľa jeho slov sa teda určite bude dať na čo tešiť (hlavne na spomínané Easter Eggy). Je Deadpool 2 vašim najočakávanejším filmom roku 2018? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -