V čom bude Deadpool 2 rozdielny oproti pôvodnému filmu? Vyzerá to tak, že pokračovanie bude úplne iné, ako sme čakali!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Film Deadpool 2 si momentálne prechádza fázou reshootov v Kanade, na ktorých sa podieľa aj herečka Zazie Beetz. Tá sa v očakávanom pokračovaní pridá k Ryanovi Reynoldsovi a stvárni obľúbenú postavu menom Domino. Ani sa to nezdá, ale už sú to dva roky, čo sa na filmovom plátne objavil vtipný a geniálne zahraný Wade Wilsontiež známy ako Deadpool. V pôvodnom filme bolo tak veľa humoru, že diváci aj zabudli, aký temný príbeh vlastne pozerajú. Môžeme očakávať, že to tak bude aj pri pokračovaní? Herečka nám práve odhalila, v čom sa bude Deadpool 2 líšiť od originálu!

Domino herečky Zazie Beetz; Zdroj: pinterest.co.uk

Deadpool 2 bude mať úplne iný tón

Zazie Beetz sa v novom rozhovore rozrozprávala o jej práci na očakávanom pokračovaní Deadpoola. Odhalila nám jej obľúbené aspekty filmovania, pričom špecificky si užila drámu a humor. O skvelej hereckej výzve, ktorú Reynolds hravo zvládol v prvom filme, povedala herečka toto:

„Rada som objavovala dramatické časti príbehu. Pri mojej postave (Domino) som špecificky veľmi rada myslela na jej minulosť a následne to použila pre efekt komédie. Film je vlastne založený na premene drámy na humor.“

Spolu s novými postavami ako Domino, Cable herca Josha Brolina či Shatterstara dáva logiku, že uvidíme viacero rôznych dejových vývojov. To samozrejme znamená, že sa môže zmeniť aj celý tón. Herečka pokračovanie porovnáva s hitovým seriálom Atlanta (Donald Glover), ktorému sa má Deadpool 2 podobať v rámci temnej atmosféry. O rozdieloch medzi dvoma filmami a jej vzťahu k titulnému hrdinovi povedala herečka toto:

„Myslím si, že Deadpool 2 je ťažšie stráviteľný, ako prvý film. Podobne ako v Atlante, aj v pokračovaní sú témy a atmosféra temnejšie. Veľmi ma taktiež bavilo hrať túto ženu, ktorá sa mohla stretnúť s Deadpoolom a v mnohom sa mu dokonca vyrovnať. Čo sa týka našich hlášok a vtipov, sme úplne vyrovnaní. Zahrať to bola zábava.“

deadpool 2
Bude temná atmosféra vyzerať takto?; Zdroj: reggiestake.com

Čím ďalej, tým viac to vyzerá tak, že Deadpool 2 naštartuje Reynoldsovo vlastné rozšírené univerzum, ktoré nás skvelo navnadí na budúce snímky. Postavy Domino a Cable majú vcelku temný príbeh a tak som veľmi zvedavý, ako herci a filmári túto atmosféru prenesú do komédie s tým, že zachovajú temnotu. Už teraz si však vieme predstaviť mnoho skvelých momentov, kedy sa bude Deadpool sťažovať, že nie je centrom pozornosti.

Deadpool 2 sa do našich kín dostane už 17. mája. Film sa objaví rovno medzi očakávanými gigantmi ako Avengers: Infinity War či Solo: A Star Wars Story, ktoré vyjdu v rovnaký mesiac. My však veríme, že aj napriek tomu bude pokračovanie Deadpoola rovnako úspešné, ako prvý film.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -