Deadpool a Cable sa stretávajú v úžasnom traileri na očakávané pokračovanie šialene akčnej a vtipnej komédie! Deadpool 2, už sa tešíme!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Perfektný Deadpool 2 trailer

Asi nebudeme ďaleko od pravdy, ak povieme, že Deadpool 2 je asi jediný film, ktorý sa v očakávanosti môže vyrovnať Avengers: Infinity WarPo takom úspechu prvého filmu sa však pochopiteľne nie je čomu diviť. Deadpool vzal všetko čo sa z komiksového žánru dalo, a urobil si na to prvotriednu R-kovú srandu. No a práve táto sranda by mala byť v druhom dieli iba vynásobená dravou akciou, drahými efektami a novými hercami. Každopádne, o to sa už postaral nový režisér, David Leitch, ktorý nám toto pokračovanie prinesie už 17. mája!

Stalo sa to naozaj nečakane a stále neverím, že sa to stalo. Štúdio 20th Century Fox práve vypustilo úžasný trailer na film Deadpool 2, ktorým nám chcú predstaviť postavu menom Cable. Josh Brolin sa nám ukazuje mnohými spôsobmi, ktorými si nás bez pochýb získa v srdci. Trailer je zvláštny, nepredvídateľný, hlúpy a obsahuje dostatok humoru, aby sme sa doň absolútne zamilovali. Dámy a páni, Deadpool je späť!

Ako sa vám páči nový nadupaný trailer na očakávané pokračovanie Deadpool 2? Vkladáte doň vieru, alebo si myslíte, že prvú časť už neprekoná? Vaše názory nám píšte do komentárov!

ZDROJpolygon

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -