Je možné, že Disney spraví film Deadpool 3 bez krvi a nadávok!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Budúcnosť šialenej série Deadpool je už nejaký ten čas na vážkach. Ešte pár mesiacov dozadu si Marvel dokonca nebol istý, či niekedy vznikne film Deadpool 3. Benzín do ohňa našich obáv priliala aj akcia Comic-Con 2019 v San Diegu, na ktorej štúdio Marvel Studios odhaľovalo svoje pripravované filmy.

Slovo padlo dokonca aj na Fantastickú štvorku a mutantov, no ohľadom Deadpoola bolo úplné ticho. Síce išlo o dobre hodnotené a ešte lepšie zárobkové filmy, no problémom môže byť hodnotenie R. Pod týmto označením si predstavte nahotu, nadávky, krv a všetky ďalšie nechutnosti, ktoré sa jednoducho k štúdiu Disney nehodia. A práve oni teraz vlastnia práva k franšíze Deadpool.

Zdroj: wired.com

Deadpool 3 bez krvi a nadávok?

Výkonný riaditeľ monopolu Disney, Bob Iger hneď niekoľkokrát zdôraznil, že chce pokračovať v robení Deadpool filmov s hodnotením R. Prezident Marvel Studios, Kevin Feige teda súhlasil a trval na tom, že Marvel Deadpoola nijakým spôsobom nezmení.

To by však znamenalo, že by táto postava nemohla byť súčasťou Marvel Cinematic Universe, keďže to zatiaľ neobsahuje žiadne filmy s hodnotením R. Všetko by mal síce zmeniť film Black Widow, no tomu úprimne až tak neveríme. No a Deadpool by sa skôr či neskôr určite mal stretnúť s postavami ako Spider-Man či Wolverine, s ktorými má v komiksoch neúrekom príbehov.

Disney vs Fox
Zdroj: variety.com

K celej tejto situácii sa počas rozhovoru s Yahoo! Movies vyjadril režisér David Leitch (Deadpool 2, John Wick, Rýchlo a zbesilo: Hobbs a Shaw). Povieme vám pravdu, jeho slovami nás vôbec neupokojil. Naopak, naznačil že by postava ukecaného žoldniera fungovala aj s hodnotením pre nižšiu vekovú kategóriu.

„Je to hodnotené R, takže to zrovna nie je [MCU] značkou, no on nemusí byť výhradne hodnotený R a [Disney] nemusí výhradne robiť iba filmy s hodnotením PG-13. Myslím si, že si nájdeme zlatú strednú cestu.“

Jeho slová síce nič nepotvrdili, ale na druhú stranu ani nič nevyvrátili. No určite sa zhodneme na tom, že Deadpool je pre Marvel aktuálne veľmi zapeklitou situáciou. Určite ho chceme vidieť v MCU, no hneď z niekoľkých dôvodov s ním jednoducho nie je kompatibilný. Sme teda naozaj zvedaví na to, ako celú situáciu vyriešia…

Mal sa podľa vás stať Deadpool súčasťou Marvel Cinematic Universe aj na úkor jeho hodnotenia? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -