Deadpool 3 má ďalší nový trailer, okamžite rozbehol divoké špekulácie fanúšikov

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový trailer odhaľuje ďalší variant Deadpoola

8. jún je známy ako deň najlepších priateľov. Ako lepšie by ho Marvel mohol osláviť než prinesením novej ukážky na spojenie dvoch očakávaných hrdinov, práve s označením #BestFriendsDay. Nesústreďuje sa však len na ústrednú dvojicu s novou dávkou vtipov, ale ukazuje ďalší variant Deadpoola, ktorý rozbieha divoké špekulácie u fanúšikov.

Ukážka je šikovne komponovaná a zostrihané do rytmu upravenej rapovej piesne Black and Yellow, z ktorej tento raz dostávame Red and Yellow, práve farby Deadoola a Wolverina. Opäť si berie ako terč ich nesúrodý vzťah plný vzájomných odpisov. Nezostanú ale ušetrení ani iní hrdinovia z MCU – veľká hlava Ant-Mana dostáva poriadny komentár na jeho nestarnúceho hereckého predstaviteľa Paula Rudda.

Predstavuje sa Lady Deadpool…viac-menej

Režisér filmu Shawn Levy mal od začiatku neľahkú úlohu s privedením hláškujúceho drsného hrdinu do filmového sveta Marvelu. Pre tretí film s Ryanom Reynoldsom ako Wadom Wilsonom si teda nachystal poriadnu dávku prekvapení. Jedným z nich je, že podobne ako v komiksových predlohách,  aj tu uvidíme viaceré verzie postavy.

Vo viacerých predošlých materiáloch sme už videli Dogpoola, teda psiu variantu. Nechýba ani teraz, tento raz však ešte v rýchlom strihu prichádza hrdinka oblečená v známom červenom kostýme. Vidíme síce iba jej nohy, nie je však pochýb, že ide o Lady Deadpool.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Small Screen (@smallscreenco)

Ktorá herečka ju môže stvárniť?

Trailer tak vyvolal krátko po svojom vydaní otázky u fanúšikov, ktorí začali uvažovať, kto by si mohol zahrať ženskú verziu Deadpoola. Jedna z teórií hovorí, že by to mohla byť Taylor Swift. O jej zapojení sa špekuluje už dlho, predtým však bola spájaná s postavou Dazzler.

Druhým, ešte populárnejším dohadom je, že v obsadení by mohla byť Blake Lively, ktorá je skutočnou manželkou Reynoldsa. Išlo by o jej príjemné a komické zapojenie do MCU. V súvislosti s postavou padli aj mená Bella Thorne či Margot Robbie. Ktorá herečka to bude uvidíme až v samotnom filme, ktorého premiéra je stanovená na 25. júna.

Chceli by ste, aby niektorá z týchto dvoch herečiek stvárnila ženský variant Deadpoola alebo by to mala byť podľa vás úplne iná predstaviteľka? Ktorú by ste preferovali? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroje: Ryan Reynolds; screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -