Môžeme sa tešiť na Deadpoola 3? Podľa Ryana Reynoldsa by sa film mohol začať natáčať už čoskoro

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Najčítanejšie za 7 dní

Natáčanie filmu Deadpool 3 už v roku 2022?

Ryan Reynolds je momentálne jedným z najznámejších a najobľúbenejších hercov. Najnovšie si ho budeme môcť pozrieť vo filme Free Guy. Ten sa zameria na postavu v hre, ktorá si uvedomí, že je v hre, a túto hru sa bude snažiť zachrániť. Pri promovaní tohto filmu ale odpovedal aj na otázky ohľadom filmu Deadpool 3, pričom si myslí, že jeho natáčanie by mohlo začať už v roku 2022.

Hoci štúdio Marvel pripravuje momentálne veľa projektov, nie o všetkých máme veľa informácií. To sa týka aj filmu Deadpool 3. Vieme, že by malo ísť o jeden z prvých MCU filmov, ktoré budú mať hodnotenie R, a tak si ikonický Deadpool bude môcť zanadávať aj vo vlastníctve štúdia Disney. Jeho prvú MCU interakciu sme mohli vidieť v krátkom videu, kde sa rozprával s Korgom.

deadpool korg
Zdroj: geek-network.com

70 % šanca, že sa film začne natáčať na ďalší rok

Známy herec prezradil, že písanie scenára k filmu je v plnom prúde a že on sám dáva pomocnú ruku pri písaní sestrám Lizzie Molyneaux-Loeglin a Wendy Molyneux. Tie majú totiž na starosti scenár. Z jeho slov bolo jasné, že sa snažia vytvoriť pre fanúšikov niečo nepredvídateľné. Taktiež vyzdvihol obe sestry-scenáristky a to, aké sú talentované a šikovné.

Aj keď zatiaľ nepoznáme veľa o filme, pričom teda ešte ani nie je o čom, keďže snímka nemá ani režiséra, Reynolds s radosťou odpovedal na otázky o filme. Jednou z nich bola aj otázka ohľadom začiatku natáčania filmu. Keď už budeme poznať začiatok natáčania, vieme si zhruba predstaviť aj dátum vydania. Reynolds sa zamyslel a dal nám odpoveď, ktorá snáď viacerých poteší:

„Percentuálna šanca? Netuším. Nemohol by som tomu prideliť percento. Povedal by som, že to je tak 50/50, možno? Vážne to aktívne vyvíjame a dávame to do celkom dobrého tvaru. Aký je, do pekla, mesiac? August? Oh, na ďalší rok? Pravdepodobne celkom dobre. Povedal by som 70 %.“

Reynolds nám tak naznačil, že šanca začiatku natáčania v 2022 je viac než dobrá. Disney a Marvel tento projekt postupne vyvíjajú a tak si ho snáď pozrieme už o pár rokov. Ak by sa začal natáčať na ďalší rok, šanca vydania je potom možno niekedy v roku 2024, záleží však na viacerých okolnostiach. Keďže čas uteká naozaj rýchlo, Deadpool 3 si tak pozrieme možno aj skôr, než sme si pôvodne mysleli.

Reynolds je vyťaženým hercom

Jediné, čo by Deadpoolovi 3 mohlo zabrániť v natáčaní, by bol Reynoldsov nabitý program. Herec hrá v posledných rokoch vo viacerých filmoch a v jednom roku ho bolo možné vidieť alebo aspoň počuť aj viackrát. Príkladom je aj tento rok, v ktorom sme ho mohli vidieť už v pokračovaní akčnej komédie Zabijakov osobný strážca 2. Ten mal premiéru začiatkom tohto leta.

Free Guy
Zdroj: centrumher.eu

Tento rok ho ale uvidíme ešte v dvoch projektoch, pričom jedným je už spomínaný Free Guy. Ten má u nás premiéru naplánovanú o menej ako týždeň, konkrétne na 12. augusta 2021. Posledným bude nový akčný kúsok od Netflixu, ktorý nesie názov Red Notice. Tam si Reynolds zahrá svetovo najväčšieho podvodníka. Dátum premiéry filmu by mal byť 12. novembra 2021.

Kedy myslíte, že si nakoniec pozrieme Deadpoola 3? O čom podľa vás film bude? Svoje názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -