Filmy

Bude Disney dôvodom, že Deadpool stratí svoje krvavé “R” hodnotenie?

Deadpool 3 v MCU

Do sveta kinematografie prichádzajú skvelé správy. Herec Ryan Reynolds sa nedávno objavil v štúdiu Marvel a určite to nebolo kvôli jednaniu o pokračovaní filmu Green Lantern. Ten už dávno zapadol prachom a prezident MCU Kevin Feige má s talentovaným hercom určite veľa plánov do budúcna v iných popredných projektoch. Jedným z nich je bezpochyby aj Deadpool 3, ale žiadne podrobné informácie k stretnutiu sme zatiaľ nedostali. Spojí sa tento badass” hrdina s MCU a uvidíme ho v partii Avengerov? Alebo sa chystá už druhé pokračovanie, ktoré si opäť udrží hodnotenie “R”? 

TIP na film: Deadpool | Príbeh o netradičnom superhrdinovi

Zdroj: fontech.startitup.sk

Namiesto toho, aby nám herec prezradil skutočnosť, povedal úplne niečo iné. Humor mu nikdy nechýbal a zažartoval, že si skúsi úlohu “Anthonyho Starka(viď príspevok na konci článku). To je, samozrejme, nonsens a svoje slová doplnil ďalším vtipným prírastkom, že bol zatknutý a vyvedený z budovy. Ak sa však nad tým zamyslíme, všetky cesty vedú k filmu Deadpool 3.

Od tej doby, čo Disney kúpilo Fox, sa o tejto krvavej franšíze objavilo veľa špekulácií. Stratil by film úroveň, keby bol kvôli právam pripravený o svoje hodnotenie a dostal by len PG-13? Na túto otázku vám určite nemusíme odpovedať, a to isté si pravdepodobne povedal aj šéf Disney Bob Iger. Ten možnosť “R-kového” hodnotenia nevylučuje a k tejto téme sa podľa portálu Movieweb bližšie vyjadril aj scenárista Paul Wernick:

“Stále existuje nádej a plán, že Marvel nám umožní pokračovanie Deadpoola v jeho vesmíre s hodnotením R. V ňom totižto žije a veríme, že sa v priebehu čase trochu zahráme aj v pieskovisku MCU.”

Deadpool

Zdroj: polygon.com

Stane sa z Deadpoola Disney rozprávka?

Stretnutie medzi Ryanom Reynoldsom a Marvel Studios muselo byť vskutku zaujímavé. Síce Deadpool nie je najvhodnejší pre MCU, no obľúbencom širokej verejnosti sa stal okamžite. Problém však bude nová streamovacia služba Disney+, kde by sme R-rated filmy hľadali len márne. Ako sa teda rozhodlo stretnutie a kto z neho odišiel ako víťaz? K tejto téme sa vyjadril aj ďalší scenárista filmu Deadpool Rhett Reese:

“Marvel je bohatý vesmír a obsahuje všetko, od úžasných hrdinov až po darebákov. Aj preto by sme veľmi radi videli, ak by Deadpool do toho sveta vstúpil nejakým špecifickým zábavným spôsobom. Je to len o tom, ako a kedy.Ryan [Reynolds] je veľmi zaneprázdnený, ale takéto niečo musíš milovať. Marvel očividne zistil, že má v rukách inú verziu MCU a jeho vlastný vnútorný štýl. A ak do toho pridáme X-Menov, tak vznikne niečo šialené.

Marvel nám už pred nejakým časom predstavil svoju 4. fázu a pripraviť sa môžeme na obrovský počet kvalitných filmov. Či sa v nich ukáže Deadpool alebo nie, to uvidíme až s odstupom času. Prezradí nám Ryan Reynolds nejaké podstatné informácie zo stretnutia? Veríme, že áno, a okrem zdieľanej fotografie na jeho sociálnej sieti sa dočkáme aj rozuzlenia celého príbehu.

Zdroj: instagram.com, movieweb.com

About author

Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
  Related posts
  Filmy

  Avatar a séria Avengers sa vracajú do kín. Dokážu zachrániť kiná v Číne?

  Filmy

  Prinášame vám oficiálne prvé ukážky z pokračovania hororového filmu Vlak do Pusanu

  Filmy

  TOP 6 filmov v jednom priestore. Dokáže vzniknúť skvelý film medzi štyrmi stenami?

  Filmy

  Spin-off filmu Mad Max: Zbesilá cesta má v hľadáčiku herečku Anyu Taylor-Joy do hlavnej úlohy

  Pridaj komentár