Deadpool tento rok dostane svoj vlastný vianočný film! Ukáže sa aj v kinách?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Deadpool dostane vianočný film!

Pozrite čo sa stane, keď Star Wars z ničoho nič opustí svoj decembrový dátum. Nikto takmer ani nie nevie, že nejaký Star Wars film tento rok vlastne bol (zo Sola sa stal finančný prepadák) a posledný mesiac v roku nám tak ponúkne viac ako len jeden veľký blockbuster (Mortal Engines, Spider-Man: Into the Spider-Verse, Mary Poppins Returns, Aquaman a Bumblebee). Toľko mien sa teda už teraz môže začať biť o dobré sviatočné tržby. Do zoznamu sa však podľa všetkého zapisuje ešte jeden bojovník, ktorým nie je nikto iný ako sám Deadpool!

Čože? Veď ten už predsa tento rok film mal. No, to je pravda, avšak pri tomto anti-hrdinovi nikdy netušíte, aký bude jeho ďalší krok a tentokrát nás prekvapil úplne všetkých. Deadpool naozaj znova príde do kín a to v Decembri s jeho úplne novým, špeciálnym, vianočným filmom. O čom to akože bude, ako to má byť dlhé a či bude mať svoj vysnený R rating zatiaľ netušíme, no Ryan Reynolds už stihol zverejniť prvú fotku z filmu na svojom twitteri.

Vianoce s Deadpoolom

Ak si pamätáte na veľké presuny dátumov premiér štúdia Fox, jedným z dôvodov prečo sa tak stalo, bol vraj práve tento film. Potrebovali mu totiž uvoľniť miesto na december. Čo to teda môže byť? Najprv sa špekulovalo, či nepôjde len o Deadpool 2 verziu s vystrihnutými nadávkami a násilím, čiže s ratingom PG-13. Po vydaní fotky vyššie však tieto klebety prestali a vraví sa, že máme naozaj dostať nový film aj s R ratingom, ktorý však určite bude využívať hlavne scény z oboch dielov. Náš tip je teda taký, že pôjde o nejaké vianočné prerozprávanie príbehu Deadpoola.

Niektoré zdroje vravia už aj to, že by sa film mal volať The Deadpool Before Christmas, čo je jasná paródia na klasiku Tima Burtona – Predvianočná nočná mora. Čo si teda pre nás tvorcovia chystajú fakt netušíme, no nepochybne pôjde o najkrajší vianočný darček pre všetkých fanúšikov Deadpoola. Navyše môžme byť za jeden extra Deadpool film len a len radi, keďže už čoskoro ho bude vlastniť štúdio Disney, kde nikto zatiaľ netuší, čo s ním plánujú ďalej.

Čo hovoríte na to, že v decembri dostaneme nový vianočný film s Deadpolom? Čo od neho čakáte? Bude to podľa vás len nejaký remix oboch filmov s vianočnými vsuvkami? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: rottentomatoes.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -