Osobnosti

Predstaviteľ Deadpoola sa nám pochválil návštevou dobročinných organizácii. Dozvedeli sme sa vďaka tomu aj niečo nové o filme?

Herec Ryan Reynolds sa včerajšie ráno vybral na sociálne siete – Presnejšie na Facebook, kde nám ukázal, ako produkcia Deadpoola 2 privítala dobročinné organizácie, ktoré plnia deťom sny. Tými sú Make-A-Wish America a Children’s Wish Foundation of Canada, ktoré spolu s deťmi privítal štáb na čele s Ryanom Reynoldsom priamo na mieste nakrúcania filmu. V jeho príspevku sa vyjadril nasledovne:

Deadpool návšteva organizácii

“Jednou z najlepších častí hrania tohto veľkého červeného Jackassa je možnosť privítať organizácie ako Make-A-Wish America a Children’s Wish Foundation of Canada u nás na scéne. Deadpool síce nakopal rakovine pr*el, ale tieto deti to robia naozaj každý deň. Tieto organizácie robia pre mnoho super-odvážnych detí sny skutočnými. Plnia sny aj rodičom, ktorí jednoducho chcú vidieť ich deti usmievať sa. Veľké vďaka patrí nášmu rekvizitárovi, Danovi Sissonsovi, ktorý dohliada na to, že každé dieťa odchádza s jeho/jej vlastným mečom.”

Reynolds si zopakuje jeho rolu Deadpoola, tentokrát však bude mať aj spoločníkov. A to Zazie Beetz, ktorá si zahrá mutantku menom Domino – Jej schopnosťou je manipulovať šťastie a Josh Brolin, ktorý stvárni Cablea – Časom cestujúceho syna Cyclopsa.

Jack Kesy (The Strain, Baywatch) je oddaný hraniu hlavného záporáka filmu. Ten zatiaľ síce nie je potvrdený, no povráva sa, že sa bude jednať o írskeho mutanta menom Black Tom Cassidy. Japonská herečka Shioli Kutsuna a Julian Dennison (Hunt for the Wilderpeople) sa taktiež ukážu vo filme. Ich role však zatiaľ zostávajú záhadou.

Deadpool návšteva organizácii

Zdroj: empireonline.com, themarysue.com, akinseagleseye.co

V pokračovaní Deadpoola uvidíme aj postavy z prechádzajúceho filmu. Vrátane Leslie Uggams ako Blind Al, Morenu Baccarin ako Vanessu, Briannu Hildebrand ako Negasonic Teenage Warhead. Avšak objaví sa aj Stefan Kapicic ako hlas Colossusa.

Hoci film zatiaľ nemá oficiálny názov, aspoň vieme, kedy si ho pozrieme. 20th Century Fox vypustí film do kín už o 3 mesiace – 18. marca 2018!

Tiež sa neviete dočkať na pokračovanie Deadpoola? Napíšte nám do komentárov!

About author

my life is a meme
  Related posts
  Osobnosti

  "Nemal som slov..." Aký má tvorca Thanosa názor na film Avengers: Endgame?

  Osobnosti

  FOTO: 19 známych hercov kedysi a dnes. Ktorá premena váš šokovala najviac?

  Osobnosti

  Autor hry Death Stranding Hideo Kojima chce natočiť celovečený film

  Osobnosti

  Herec Robert Downey Jr. si nakoniec ide po Oscara za film Avengers: Endgame

  Pridaj komentár