Marvel a DC fanúšikovia, pripravte sa na smiech! Pokazené zábery z Deadpoola a Suicide Squad boli práve zverejnené!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Či ste DC alebo Marvel fanúšik, na týchto videách sa zasmejete!

Aj vám sa zdá, akoby sme ešte stále rozprávali o úplnych novinkách? Bohužiaľ, čas letí, a oba filmy majú svoju premiéru už dávno za sebou. Deadpool si z nás robil srandu vo februári minulého roku, no a Suicide Squad zase v auguste. Oba filmy dokázali v kinách krásne zarobiť, no a ľudia z kín vychádzali spokojní. Spokojní určite aj preto, lebo oba filmy sa snažili divákov pobaviť najviac ako mohli.

Fotka z natáčania Deadpoola
Fotka z natáčania Deadpoola; Zdroj: spider-man.over-blog.com

No a keď sa robia takéto zábavné filmy, je veľká šanca, že nie všetky scény sa podaria natočiť na prvýkrát. Buď niečo jeden herec nedokáže povedať, alebo to aj jemu začne pripadať vtipné. Vznikajú teda nezabudnuteľné scény, ktoré sa väčšinou dostávajú na DVD a Blu-Ray ako bonusový materiál. Po dlhšom čase sa však zostrih všetkého pokazeného objaví na internete. No a pre tieto dva filmy to je práve teraz.

Z natáčania Suicide SquadZ natáčania Suicide Squad
Z natáčania Suicide Squad; Zdroj: recknews.com

Presne tak, celý zostrih pokazených záberov z oboch filmov si môžete pozrieť už teraz hneď. Musíte uznať, že hercom sa v takom prostredí musí pracovať výborne. Niektoré pokazené scény sú dokonca lepšie ako tie vo filme. To už ale posúdite vy sami. My už len hercom želáme, aby aj pri natáčaní pokračovania pre oba filmy mali rovnako skvelý čas, ako v týchto videách. Každopádne, na pokračovania sa tešíme už teraz.

 [youtube https://www.youtube.com/watch?v=GUCg56_dccw]

 [youtube https://www.youtube.com/watch?v=kuhz50vtUV4]

Pobavili vás pokazené zábery? Ktorý film ste si viac obľúbili? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -