Ktorý herec z MCU si zahrá Deadshota vo filme Suicide Squad 2 po odchode Willa Smitha?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Filmové univerzum DC to malo celkom ťažké. Už od Muža z ocele sa aj napriek snahe uspieť stretávali s nezáujmom a priamym odporom fanúšikov. Neprestajnou snahou sa im však, čuduj sa svet, podarilo skĺbiť finančný a divácky úspech filmom Aquaman. Ten si celkovo zarobil cez miliardu dolárov, čo bolo znamenie pre štúdio, že to predsa len má zmysel. Výkon tejto komiksovky ich poriadne nakopol, pričom pokračujú plnou parou vpred!

film suicide squad 2 james gunn
Zdroj: braindamaged.fr, elsiglodetorreon.com.mx

Deadshot v Suicide Squad 2

Štúdiu DC sa teda aj napriek nepriazni mnohých nadšencov komiksov podarilo rozbehnúť. To využijú tak, ako vedia, čo dokazujú viacerými plánovanými projektami. Medzi tie najočakávanejšie, no zároveň najbizarnejšie, patrí Suicide Squad 2. Ešte dávnejšie sme vám prezradili, že tento film zrežíruje James Gunn (Strážcovia Galaxie 1 a 2). Nepôjde však o klasické pokračovanie.

Druhý Suicide Squad síce bude prepojený s minulosťou DC, avšak stále nevieme, ako. Doteraz sme zistili len to, že sa nevrátia pôvodní herci (až na Margot Robbie ako Harley Quinn a Violu Davis ako Amandu Waller). To znamená, že všetky ostatné postavy budú preobsadené. Medzi nich patrí aj divácky obľúbený Deadshot, ktorého si v komiksovke z roku 2016 zahral Will Smith. To sme vám oznámili v tomto článku. Kto ho však v novom Suicide Squad 2 nahradí?

zdroj: hdqwalls.com

Portál Variety oznamuje, že Deadshota si po novom zahrá Idris Elba. Dozvedeli sme sa to prostredníctvom správy, ktorá poukazuje na stretnutie režiséra s týmto hercom – ktoré „dopadlo skvelo.“ Elba je, samozrejme, úžasná voľba. Poznať ho môžete napríklad z univerza MCU, v ktorom stvárnil Heimdalla. Štúdio Marvel mu jeho sen nesplnilo, no vyzerá to tak, že v DC s ním majú veľké plány.

Tešíte sa na nadchádzajúci Suicide Squad 2? Veríte, že Idris Elba je správna voľba pre nového Deadshota? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: comicbook.com, ign.com, variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -