Death Stranding: Muž premenil bežiaci pás na ovládač od PlayStation 4

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ako sa hovorí, január je len „free trial“ mesiac každého roka a od februára sa začína poriadne žiť. Ako sú na tom vaše novoročné predsavzatia ohľadom chudnutia a chodenia do posilňovne? Pokiaľ sa vám nechce robiť kardio v posilňovni, tak sú zdravé aspoň každodenné prechádzky.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

A nie, nemyslím tie v hre Death Stranding, kde za tridsať hodín prejdete z jednej strany Ameriky na druhú hlavne pomocou vlastných nôh. Alebo áno? Jednému šikovnému inžinierovi sa totiž podarilo z pokazeného bežiaceho pásu vytvoriť ovládač na PlayStation 4. A ako možno už viete, hra Death Stranding sa pýši aj prezývkou „simulátor chodenia„.

Death Stranding na bežiacom páse
Po pár hodinách na bežiacom páse, Zdroj: playground.ru

Death Stranding na bežiacom páse

Allen Pan je elektrický inžinier, ktorý nás uistil, že nie je sponzorovaný spoločnosťou Kojima Productions a dokonca nie je platený ani Sorosom. Vo videu s názvom „Turning a Treadmill Into a PS4 Controller So I Exercise“ nám ukázal, ako prepojil ovládač DualShock 4 s pokazeným bežiacim pásom.

S trochou experimentovania a veľkou dávkou zručnosti sa mu podarilo bežiaci pás premeniť na ovládač od konzoly PlayStation 4. A akú lepšiu hru na chodenie zapnúť, než práve Death Stranding, ktorej hlavnou a skoro jedinou hernou mechanikou je práve chodenie? Ako sám napísal: „Je to simulátor chodenia simulátoru chodenia, AKA najlacnejší VR rig vôbec (Nie je sponzorovaný Monster Energy).

Po úspešnom dokončení stačilo zavolať kamarátov, chytiť do ruky energeťák Monster, nasadiť ruksak a začať chodiť. Zrazu sa ocitnete v botách Normana Reedusa a jeho postavy Sama Portera Bridgesa. Musíme uznať, tento nápad je naozaj šialený a tvorca hry Hideo Kojima musí byť pyšný.

Ten sa teraz venuje sledovaniu hororových filmov, pretože plánuje spraviť „najstrašidelnejšiu hororovú hru“. Tento žáner sme od neho vždy zbožňovali, no na bežiacom páse si ho pravdepodobne nezahráme. Hideo by taktiež veľmi rád natočil celovečerný film, o čom si môžete prečítať viac na tomto odkaze.

Chceli by ste si skúsiť zahrať Death Stranding na bežiacom páse? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: eurogamer.net

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -