Veľkolepé finále s názvom Glass prichádza s debutovým trailerom! Kam siahne kreativita režiséra M. Nighta Shyamalana?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Debutový Glass trailer:

Prvý trailer k vytúženému zakončeniu trilógie režiséra M. Nighta Shyamalana prichádza! Tento príchod bol očakávaný už niekoľko týždňov a klenot štúdií Universal a Blumhouse ukázal svoju nadprirodzenú silu, a to doslova. Pred pár dňami sme sa dočkali poriadnej dávky fotografií priamo z filmu a dnes si vďaka Comic-Conu môžeme vychutnať veľkolepé finále, ktoré vznikalo takmer dve desaťročia.

Pripravte sa na veľmi netradičný komiksový film. Tento síce nie je podľa predlohy, ale komiks v ňom zahrá veľmi dôležitú úlohu. Podľa neho sa v reálnom svete nachádzajú superhrdinovia a zločinci. Celé to odštartoval minuloročný úspech s názvom Rozpoltený. Na konci sa totižto dozvedáme, že film je tajným pokračovaním filmu Vyvolený (2000). A za krátky čas tu máme nadchádzajúce mysteriózne dielo Glass. Pozitívne recenzie kritikov a spoločnosti spôsobili, že sa poslednej snímky dočkáme tak skoro. A my sa môžeme len radovať.

Glass
Zdroj: screenrant.com

Film Glass s nabitým hereckým obsadením

Z minulosti sa na striebornom plátne objavia dvaja herci. Bruce Willis ako David Dunn a Samuel L. Jackson ako Elijah Price aka Mr. Glass. Svätú trojicu doplní James McAvoy v postave Kevina Wendella Crumba. Kvalitný herecký výkon sa očakáva aj od mladej krásky menom Anya Taylor-Joy, ktorá stvárni Casey Cooke. Celú posádku doplnia herci – Spencer Treat Clark ako Joseph Dunn, Charlayne Woodard ako Mrs. Price a Sarah Paulson ako psychiater, ktorý musí čeliť Dunnovi, Priceovi a Crumbovi.

Celá myšlienka sa začala ešte v roku 2015 pri hororovom hite The Visit. Tvorcovi filmov ako Dáma vo vode, Šiesty zmysel alebo Osada práve po tejto snímke napadla myšlienka budúcej psychologickej drámy.

Našťastie, spolupráca medzi štúdiom Blumhouse a režisérom Shyamalanom prebehla rýchlo a nemusíme čakať ďalších 17 rokov. Film Glass zažije svoju premiéru už 8. januára 2019 a takéto niečo si nemôžete nechať ujsť. Shyamalan sa určite stal jedným z najvplyvnejších režisérov dnešnej doby a táto snímka by sa mohla zapísať do histórie kinematografie. Podarí sa mu to? To posúďte sami v najnovšom traileri, ktorý nájdete vyššie v článku!

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -