Konečne budú online. Transformers a Rýchlo a zbesilo 10 mieria na streamovaciu službu

Nenechajte si ujsť

SkyShowtime so silným decembrom

Streamovacia služba SkyShowtime sa ukazuje ako silný tuzemský hráč a v počet pridávaných noviniek v posledných týždňoch zahanbuje aj Disney+ a HBO Max. Dokazuje to aj decembrová ponuka, ktorej dominuje dvojica blockbusterov Rýchlo a zbesilo 10 a Transformers: Monštrá sa prebúdzajú.

Ako prví dorazia Transformeri

December bude pre predplatiteľov streamovacích služieb mimoriadne štedrý. Netflix uvedie Rebel Moon od Zacka Snydera, no a SkyShowtime bude kontrovať svojimi akčnými ságami. 15. decembra knižnicu služby obohatí blockbuster Transformers: Monštrá sa prebúdzajú, ktorý je inšpirovaný animovaným filmom z roku 1986 a následnou populárnou sériou.  Tá nám predstavila nový druh Transformerov, ktorí pripomínajú robotické verzie predátorov.

Transfomers: Monštrá sa prebúdzajú trailer
Universal

Nový film Transformers patrí do kontinuity po snímke Bumblebee a zavedie nás do roku 1994. Hlavným (ľudským) hrdinom je Noah (Anthony Ramos), ktorý narazí na šedé Porsche Mirage, ktoré je Autobotom (s hlasom Petea Davidsona). Ten mu predstaví aj Optimusa Prima, ktorého aj vo veku 84 rokov stále dabuje Peter Cullen.

Film sa však v prvom rade sústreďuje primárne na Maximalov, zvieratami inšpirovaných transformerov. Velí im Optimus Primal, ktorému hlas prepožičal Ron Perlman. Počujeme aj okrídlenú ochrankyňu Airazor s hlasom Michelle Yeoh. Ďalej budeme počuť Petera Dinklagea alebo John DiMaggia.

Rýchlo a zbesilo 10 už o týždeň neskôr

Týždeň po Transformers do ponuky SkyShowtime dorazí desiaty diel vysokooktánovej akčnej ságy Rýchlo a zbesilo. Dátum premiéry je v tomto prípade stanovený na 23. decembra. Dominic a jeho rodina sa v novom filme postavia doposiaľ proti svojmu najsilnejšiemu protivníkovi, ktorým je nevyspytateľný Dante v podaní Jasona Momou.

Rýchlo a zbesilo 10 trailer
Universal Pictures

Na SkyShowtime si tak diváci budú môcť v decembri vychutnať takmer kompletnú ságu Rýchlo a zbesilo. Jedinými dielmi, ktoré služba v čase písania článku neponúka, sú Rýchlo a zbesilo 9 a spin-off Hobbs & Shaw. Služba však divákom pripomína možnosť vychutnať si počas Vianoc aj ďalšie série, ktoré ponúka. Patria medzi napríklad Tog Gun, Jurský svet a Jurský park, Indiana Jones alebo Mission: Impossible.

Okrem známych filmov a sérií služba v decembrovom obsahu láka aj na nové a pokračujúce seriály. K novinkám bude patriť westerenová dráma Lawmen: Bass Reeves. Nový seriál predstaví legendárneho muža zákona a zločincov z divokého západu.

Reeves (David Oyelowo), známy ako najväčší popredný hrdina v americkej histórii, pracoval v období po občianskej vojne ako federálny mierový dôstojník na území indiánov a zajal viac ako 3000 tých najnebezpečnejších zločincov. Zajal ich bez toho, aby ich zranil. Lawmen: Bass Reeves je antologický seriál, ktorého budúce pokračovania budú sledovať ďalších ikonických mužov zákona a zločincov, ktorí ovplyvnili dejiny.

K pokračujúcim titulom v decembri budú patriť seriály ako Frasier, Special Ops: Lioness, Fellow Travelers alebo druhá séria oceňovanej novinky Yellowjackets.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -