Si predplatiteľom PlayStation Plus? V decembri na teba čaká nálož troch hier vrátane akčnej lahôdky Just Cause 4

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

December je za rohom a s jeho príchodom sa môžeš pripraviť na „nové“ hry zadarmo, čo samozrejme platí len pre predplatiteľov služby PlayStation Plus. Pre tých, ako je už vo zvyku, si Sony pripravilo niekoľko zaujímavých kúskov aj v nasledujúcom mesiaci.

Ak ešte náhodou niekto nepostrehol, PS Plus ti okrem herných titulov dá oveľa viac zaujímavých benefitov – prístupy k online multiplayerom, rôzne zľavy a iné výhody. Nechýbajú ani spomínané hry, ktoré budú po dobu jedného mesiaca stiahnuteľné úplne zadarmo.

V novembri 2020 sa členovia PS Plus dočkali taktiež troch hier – akčnej RPG adventúry Hollow KnightVoidheart, vždy uspokojujúceho herného titulu MiddleearthShadow of War a PS5 verzie čerstvej novinky s názvom Bugsnax. Ak ich náhodou ešte nemáš, pridaj si ich do svojej knižnice ešte dnes. Čas máš do 30. novembra.

december PlayStation Plus
Zdroj: screenrant.com

December s PlayStation Plus bude opäť v znamení troch hier

Spoločnosť Sony ohlásila decembrové bezplatné hry, medzi ktorými nájdeme akčnú adventúru Just Cause 4, multiplayerovku Rocket Arena a nový real-time Battle Royale z legendárnej série Worms s názvom Worms Rumble. Všetky tri hry si budeš môcť stiahnuť na PlayStation 4 a PlayStation 5 od 1. decembra do 4. januára 2021.

Čo sa týka Just Cause 4 od vývojárskych štúdií Square Enix a Avalanche Studios, hra vyšla na PS4 v roku 2018. Jedná sa o akčný herný titul s otvoreným svetom, ktorý obsahuje špeciálny Apex engine. Táto technológia priniesla do hry rozmanité a extrémne vplyvy počasia a pripraviť sa môžeš na snehové búrky, piesočné búrky, tornáda a veľa iných zaujímavostí, pri ktorých sa určite nebudeš nudiť.

Druhou hrou je multiplayerovka Rocket Arena, ktorá do herného priemyslu zavítala ešte len v júli. Pri tejto farebnej strieľačke zažiješ formát 3v3 a je vhodná aj pre deti. Štýl boja kombinuje prvky z hry Quake s úrovňou násilia ako sme mohli zažiť pri Smash Bros.

Worms Rumble je nový Battle Royale pre 32 hráčov

Legendárna značka Worms vstupuje do svojej novej éry vlastným príspevkom do žánru Battle Royale, v ktorom na teba čaká pestrý arzenál zbraní, vylepšený vzhľad červíkov a nové grafické spracovanie.

Zmenou prešla aj hrateľnosť, na ktorú si budeš musieť zvyknúť. Prečo? Bohužiaľ, v hre nebude hráčom umožnené ničenie prostredia, čo sa dá považovať za veľké mínus. Čo ale chýbať nebude je kustomizácia charakterov, získavanie skúseností, rôzne špeciálne eventy a multiplayerové módy, vrátane deatchmatchu. Worms Rumble bude vychádzať na PS5, PS4 a Steam 1. decembra 2020.

Pre tých, ktorí stále nemajú PlayStation Plus – 1 rok členstva stojí teraz len 44,99 eur a prináša so sebou obrovský balík výhod. Ak ťa ponuka zaujala, klikaj tu.

Zdroj: polygon.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -