NETFLIXSeriályTrailery

Prvý teaser na superhrdinskú tímovku Defenders je tu aj s oficiálnym dátumom premiéry!

Defenders pokope v prvom teaseri aj s oficiálnym dátumom premiéry!

Iron Fista máme za sebou, tak sa môžeme začať tešiť na ďalší projekt z dielní Marvel a Netflix. Ten je o čosi väčší a má názov The Defenders. Ak sledujete náš portál, o tomto seriáli sa tu písalo už mnohokrát. Ide o spojenie všetkých doterajších hrdinov, ktorí debutovali svojimi seriálmi na Netflixe (Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage a Iron Fist). Spolu s faktom, že nás čaká komiksová udalosť, a že záporáčka bude legendárna Sigourney Weaver, sa teda jedná o najočakávanejší seriál roka.

No a keď máte v ruke zlato, musíte sa s ním trošku pohrať. Netflix teda vydal prvý kratučký teaser, v ktorom dokonca odhalil oficiálny dátum premiéry. Jedná sa síce iba o 16-sekundové video, no môžeme v ňom vidieť všetkých Defenderov po prvýkrát pohromade! Tí sa pravdepodobne vracajú z ďalšej náročnej noci po boji za New York.

Ak ste si to teda nevšimli, dátum premiéry je zverejnený na časovači vpravo hore. Ten sa zastavil na čísle: 08:18:20:17, teda premiéra bude 18. augusta 2017. Čo je teda oveľa skôr než sa pôvodne predpokladalo. V hlavných úlohách sa objavia: Charlie Cox, Krysten Ritter, Mike Colter, Finn Jones a Sigourney Weaver. Určite sme zvedaví, čo si na nás chystajú tvorcovia tentokrát. Vy nezabudnite sledovať náš portál, kde Defenders o vždy prinesieme najčerstvejšie informácie.

Tešíte sa na seriál? Ktorý hrdina sa vám páči najviac? Vaše názory nám píšte do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Seriály

  Finále desiatej série seriálu The Walking Dead sa kvôli koronavírusu oneskorí. Kedy ho uvidíme?

  SeriályTrailery

  Mysleli ste si, že Adventure Time je príliš šialené? Nová animovaná séria ho ľahko schová do vrecka

  Seriály

  Nová mysteriózna séria z počiatkov Hollywoodu je na obzore

  Pridaj komentár