Prvý teaser na superhrdinskú tímovku Defenders je tu aj s oficiálnym dátumom premiéry!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Defenders pokope v prvom teaseri aj s oficiálnym dátumom premiéry!

Iron Fista máme za sebou, tak sa môžeme začať tešiť na ďalší projekt z dielní Marvel a Netflix. Ten je o čosi väčší a má názov The Defenders. Ak sledujete náš portál, o tomto seriáli sa tu písalo už mnohokrát. Ide o spojenie všetkých doterajších hrdinov, ktorí debutovali svojimi seriálmi na Netflixe (Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage a Iron Fist). Spolu s faktom, že nás čaká komiksová udalosť, a že záporáčka bude legendárna Sigourney Weaver, sa teda jedná o najočakávanejší seriál roka.

No a keď máte v ruke zlato, musíte sa s ním trošku pohrať. Netflix teda vydal prvý kratučký teaser, v ktorom dokonca odhalil oficiálny dátum premiéry. Jedná sa síce iba o 16-sekundové video, no môžeme v ňom vidieť všetkých Defenderov po prvýkrát pohromade! Tí sa pravdepodobne vracajú z ďalšej náročnej noci po boji za New York.

Ak ste si to teda nevšimli, dátum premiéry je zverejnený na časovači vpravo hore. Ten sa zastavil na čísle: 08:18:20:17, teda premiéra bude 18. augusta 2017. Čo je teda oveľa skôr než sa pôvodne predpokladalo. V hlavných úlohách sa objavia: Charlie Cox, Krysten Ritter, Mike Colter, Finn Jones a Sigourney Weaver. Určite sme zvedaví, čo si na nás chystajú tvorcovia tentokrát. Vy nezabudnite sledovať náš portál, kde Defenders o vždy prinesieme najčerstvejšie informácie.

Tešíte sa na seriál? Ktorý hrdina sa vám páči najviac? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -