Herná exkluzivita Demon’s Souls prichádza na PS5 a už prvý trailer napovedá tomu, že aj tentokrát budú lietať ovládače

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Predchodca hier, pri ktorých sme často krát strácali nervy a životnú energiu, sa vráti na PlayStation 5. Reč je o hernom titule Demon’s Souls, ktorý bol v minulosti inšpiráciou pre vznik hier Dark Souls a Bloodborne. K dnešnému dňu sa do sveta dostal aj prvý trailer, ktorý už sám o sebe vyzerá tak, že hráčom nedaruje nič zadarmo.

Síce nebola táto hra v minulosti prijatá v najlepšom svetle, jedna z najťažších hier na konzolu PlayStation 3 si stále drží svoje miesto v srdciach mnohých hráčov, a nakoniec sa dočká remakeu.

Trailer k hre Demon’s Souls:

Pôvodná hra vyšla v roku 2009 na konzolu PlayStation 3. A aj keď nebola tak známa ako napríklad herná séria Armored Core od vývojárskeho štúdia FromSoftware, práve hra Demon’s Souls ovplyvnila vývoj každej jednej hry s rovnakým žánrom (ukazovateľ staminy, prostredie, pohľad a príbeh).

Tentokrát to však vyzerá oveľa lepšie a nová generácia hráčov bude môcť zažiť hru, ktorá v minulosti odštartovala úplne nový smer v hernom priemysle. Síce nám ešte vývojári neodhalili žiadne podrobnosti o rozdieloch v hrateľnosti od pôvodnej verzie, v traileri môžeme vidieť aspoň výrazné grafické zmeny.

Demon’s Souls trailer PS5
Zdroj: trustedreviews.com

Kto je vývojárom remakeu Demon’s Souls?

Ak ste fanúšikovia hier z dielne FromSoftware, nemusíte sa ničoho obávať. Na konci traileru možno nevidieť meno žiadneho vývojára, ale to nám prekážať nemusí. Pod svoje krídla si hru zobralo vývojárske štúdio Bluepoint Games, ktoré ma za sebou úspešnú históriu a na ich zozname nájdeme niekoľko populárnych remakeov – Shadow of the Colossus na PlayStation 4 alebo Metal Gear Solid HD kolekciu.

Dátum vydania hry ešte nepoznáme, ale predpokladá sa, že si ju najneskôr zahráme v prvej polovici 2021. Do tej doby sa k nám určite dostanú aj ďalšie informácie, takže nikam neodchádzajte. Celý zoznam hier z predstavenia PlayStation 5 hier nájdete tu.

Čo hovoríte na prvý trailer k hre Demon’s Souls? O vaše názory sa s nami nezabudnite podeliť v sekcii komentárov.  

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -