Divočina z Jadranskej Ibizy! To a mnoho viac nám Denny Veselý ukázal v letnej novinke „After“

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Leto je najkrajšie obdobie každého roku. To si uvedomuje aj Denny Veselý, ktorý nám k novinke, ktorá nesie názov „After“ prináša divoký videoklip z frekventovanej každoročnej destinácie – Zrće! Vizuál videoklipu sa nesie vo výbornej nálade, ktorá dokumentuje tohtoročný Zrće Festival, na ktorom sa stretli ľudia, aby si užili našich domácich interpretov pri Jadranskom mori!

To, že si to náramne užili aj samotný hudobníci, je zrejmé aj z videoklipu, v ktorom sa ukážu mená ako sú Special Beatz, ktorý je dvorným DJom známeho slovenského rapera – Pil Ciho, Lucas Hely, Walter Sky a mnoho ďalších! Ku novinke sa vyjadril Denny Veselý nasledovne:

„Ahojte všetci, sme veľmi radi, že Vám môžeme priniesť videoklip zo slnečných Zrćov, na ktorých sme mohli zdieľať so všetkými príjemné momenty, na ktoré budeme v budúcnosti spomínať! Išlo o festival, z ktorého sme si odniesli taktiež veľké množstvo záberov, ktoré sme sa rozhodli využiť na videoklip ku skladbe, ktorá bola nahratá priamo po našej výprave! Dúfame, že sa Vám bude páčiť!“

DENNY VESELÝ – AFTER

Skladba sa dočkala premiéry 10. Augusta na oficiálnom YouTube kanále Dennyho Veselého.

Zdroj: PR Specialist – Matúš Petrinec

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -