Keanu Reeves ostáva v obleku, no tentokrát nie ako nájomný vrah. Pozrite si prvú fotografiu z romantickej komédie Destination Wedding

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Destination Wedding

Spoločnosť Bloom do sveta priniesla prvý pohľad na Keanu Reevesa a Winonu Ryder vo filme Destination Wedding, od režiséra Victora Levina. Táto romantická komédia bola oznámená verejnosti koncom augusta a naznačila nám už štvrtú spoluprácu medzi vyššie menovanými hercami. Prvýkrát sa spoločne objavili vo filme Dracula (Brama Stoker, 1992). O osem rokov neskôr si to skúsili opäť, tentokrát pri filme A Scanner Darkly (Philip K. Dick, 2006). A naposledy sa tak stalo v roku 2009 vo filme Private Lives of Pippa Lee.

Film nám vyrozpráva príbeh dvoch nešťastných a nepríjemných svadobných hostí, ktorí sa začínajú zbližovať. Začínajú si prejavovať vzájomnú náklonnosť navzdory ostatných. Avšak ako čas ukáže, nádej nebola nikdy viac ako samotné skúsenosti a všetko sa ukazuje ako hlúpe rozhodnutie. V priebehu jedného víkendu sa však ukáže, že sa stále priťahujú, aj keď to nie je správne. Nie je zatiaľ jasné, ako ďaleko sa bude príbeh poberať, no ako romantická komédia to neznie až tak zle. Projekt je momentálne v postprodukcii a už čoskoro by sme sa mali dočkať prvého prínosu.

Keanu Reeves a Winona Ryder
Keanu Reeves a Winona Ryder, Zdroj: screencrush.com

Spoločnosť Bloom taktiež začala predávať medzinárodné práva k filmu, ktorý produkovali Gail Lyon, Elizabeth Dell a Cassian Elwes, Robert Jones a Wayne Marc Godfrey, ktorý projekt financoval. Režisér Victor Levin si film zrežíroval z vlastného scenára. Ten svoj režisérsky debut zažil v roku 2014 pri filme 5 to 7. Taktiež si na stoličke režiséra skúsil pár častí seriálu Survivors Remorse.

Hlavné herecké hviezdy tejto romantickej komédie

Obaja si za posledné roky zažili obrovský kariérny rast a záujem o daných hercov sa rapídne zvýšil. Keanu Reeves si minulý rok zahral v akčnom majstrovskom diele John Wick: Chapter 2. Taktiež si ho budeme v budúcnosti môcť všimnúť v sci-fi projekte Replicas. Na zozname má ešte filmy ako Bill, Ted 3 a možný remake filmu Matrix. Čo sa týka Winony Ryder, tá sa vrátila do seriálu Stranger Things pre postavu Joyce Byersovej. Toto bude jej prvý veľkoplošný projekt od roku 2015, kedy si zahrala vo filme Experimenter.

Ako som už spomínal, Destination Wedding je v súčastnosti v postprodukcii a všetci záujemcovia si ho budú môcť vychutnať na americkom filmovom trhu v Santa Monike. Na tom mieste bude projekt predávaný filmovým štúdiám. Kedy sa objaví oficiálny trailer sa ešte nevie, ale všetko nasvedčuje tomu, že by sa tak mohlo stať už čoskoro. Do tej doby si nezabudnite pozrieť spomínanú fotografiu, ktoré sa nachádza pod článkom.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -