Detective Pikachu 2 je potvrdený! Postará sa oň toto zaujímavé meno?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Detective Pikachu 2 je potvrdený!

Tri mesiace pred tým, ako do kín vtrhne pomerne očakávaný hraný Pokémon film, Detective Pikachu, tu máme takúto zaujímavú správu. Očividne je štúdio Warner Bros s filmom natoľko spokojné, že sa mu už teraz rozhodlo predĺžiť svoju živnosť. Roztomilého detektíva Pikachu si teda rozhodne na plátne neužijeme poslednýkrát a baviť nás bude aj neskôr. Kedy presne štúdio plánuje dvojku poslať do výroby sa zatiaľ nevie, no rozhodne nechcú moc čakať, čo značí potvrdenie tejto správy v takomto predstihu.

Ďalšia potvrdená novinka ohľadom pokračovania prišla s menom scenáristu, ktoré je celkom prízvučné. Ním je Oren Uziel, ktorý sa už postaral o scenár k ďalšiemu vtipnému filmu, 22 Jump Street. Pri jeho mene sa dokonca špekuluje, či sa nepostará aj o pokračovanie série Jump Street, ktoré bolo práve ohlásené. Každopádne, toto scenáristické meno by takémuto projektu rozhodne veľmi sadlo.

Novinka s Ryanom Reynoldsom nás teda v našich kinách počká už 9. mája. Okrem Reynoldsa si v ňom zahrajú aj herci ako Justice Smith, Ken WatanabeKathryn NewtonSuki WaterhouseRita Ora a Bill Nighy. Pôjde o adaptáciu rovnomennej videohernej série, takže spokojnosť štúdia môže značiť veľké veci. Doteraz totižto všetky videoherné filmy boli iba priemerné a tvorcovia sa už niekoľko rokov snažia prísť na ten správny recept, ako z nich urobiť niečo viac.

Detective Pikachu by si teda určite na seba pozíciu najlepšieho videoherného filmu veľmi rád zobral. O tom sa však budeme musieť presvedčiť sami. Tento rok nás čaká ešte jeden veľký videoherný film, ktorým bude hraná adaptácia hry Sonic. Tam sme však zatiaľ videli len jeden tajomný plagát, ktorý neodhalil ani výzor hlavného hrdinu. My teda dúfame, že rok 2019 bude pre videoherné filmy prelomový a že to bude práve Detective Pikachu, ktorý túto kliatbu zlomí.

Čo hovoríte na potvrdenie druhého dielu? Ste radi, aký scenárista sa oň postará? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -