DiCaprio sa vydáva na malé dobrodružstvo.

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

eď je všetko stratené, budete bojovať. Tento slogan zachytáva tému Alejandru G. Iñárrita a jeho novom nadchádzajúcom thrillery The Revenant.  Ešte podrobnejší trailer bol už vypustený a verte mi, že Vám z neho bude tuhnúť krv v žilách. Nech sa páči.

Príbeh Vás zanesie do roku 1823, The Revenant- založený podľa knižnej predlohy Micheal Punka z roku 2003. Lovec kožušín Hugh Glass (Leonadro DiCaprio) sa po nejakom čase zotaví z útoku medveďa na území Dakoty. Jeho spoločníci na čele s hercom Tom Hardym mu zavraždia syna a jeho nechajú zomrieť. Neuvedomili si, že Hugh Glass prežije tento incident a zvyšok filmu nám ukáže jeho cestu cez zradné divočiny a úsilie o pomstu. Cestou však stretne veľa prekážok v neúprosnom svete, ktorý ho chce vidieť mŕtveho.

Hneď od samého začiatku môžeme vidieť, že táto westernovka nepatrí medzi tie klasické. Film vyzerá drsne a bezcitne násilný, v ktorom prevláda slovo vytrvalosť. Na prvý pohľad sa zdá, že film má relatívne priamočiary príbeh, no všetko aj tak hrá v prospech filmu. Herecké výkony vyzerajú úžasne. Je možné, že The Revenant by mohol byť konečne film, ktorý prinesie Leonadovi  zaslúženého Oscara. Okrem Dicapria a Hardyho sa film môže pochváliť aj inými impozantnými hercami ako sú Domhnall Gleeson (Frank, About Time), Will Poulter (The Maze Runner, We’re The Millers). Za kamerou sa objaví Alejandro G. Iñárritu s kameramanom Emmanuelom Lubezkim. Obaja spolu predtým pracovali na Oscarovom filme Birdman.

Jedná vec je však istá. Tento trailer pre Revenant nám neukázal všetko a my chceme určite viac. Ja si naladím hodinky a budem netrpezlivo čakať, kedy tento film zavíta do našich kín. Budeme Vás informovať o filme, hneď ako príde niečo nové. Film by mal mať premiéru v našich kinách už tieto vianoce a to presne 8. januára tohto roku. Svetová premiéra príde ešte v decembri. Určite sa je načo tešiť.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -