v

DiCaprio sa vydáva na malé dobrodružstvo.

Lov sa začína
REKLAMA

eď je všetko stratené, budete bojovať. Tento slogan zachytáva tému Alejandru G. Iñárrita a jeho novom nadchádzajúcom thrillery The Revenant.  Ešte podrobnejší trailer bol už vypustený a verte mi, že Vám z neho bude tuhnúť krv v žilách. Nech sa páči.

REKLAMA

Príbeh Vás zanesie do roku 1823, The Revenant- založený podľa knižnej predlohy Micheal Punka z roku 2003. Lovec kožušín Hugh Glass (Leonadro DiCaprio) sa po nejakom čase zotaví z útoku medveďa na území Dakoty. Jeho spoločníci na čele s hercom Tom Hardym mu zavraždia syna a jeho nechajú zomrieť. Neuvedomili si, že Hugh Glass prežije tento incident a zvyšok filmu nám ukáže jeho cestu cez zradné divočiny a úsilie o pomstu. Cestou však stretne veľa prekážok v neúprosnom svete, ktorý ho chce vidieť mŕtveho.

Hneď od samého začiatku môžeme vidieť, že táto westernovka nepatrí medzi tie klasické. Film vyzerá drsne a bezcitne násilný, v ktorom prevláda slovo vytrvalosť. Na prvý pohľad sa zdá, že film má relatívne priamočiary príbeh, no všetko aj tak hrá v prospech filmu. Herecké výkony vyzerajú úžasne. Je možné, že The Revenant by mohol byť konečne film, ktorý prinesie Leonadovi  zaslúženého Oscara. Okrem Dicapria a Hardyho sa film môže pochváliť aj inými impozantnými hercami ako sú Domhnall Gleeson (Frank, About Time), Will Poulter (The Maze Runner, We’re The Millers). Za kamerou sa objaví Alejandro G. Iñárritu s kameramanom Emmanuelom Lubezkim. Obaja spolu predtým pracovali na Oscarovom filme Birdman.

Jedná vec je však istá. Tento trailer pre Revenant nám neukázal všetko a my chceme určite viac. Ja si naladím hodinky a budem netrpezlivo čakať, kedy tento film zavíta do našich kín. Budeme Vás informovať o filme, hneď ako príde niečo nové. Film by mal mať premiéru v našich kinách už tieto vianoce a to presne 8. januára tohto roku. Svetová premiéra príde ešte v decembri. Určite sa je načo tešiť.

REKLAMA

Čo si o článku myslíte?

Hrdina

Napísal Branislav Petrus

Kde bolo tam bolo, vlastne ešte nič nebolo. A ani nič nebude, lebo som s******* lenivý. Tak ma nechaj tak a uvidíš, že začnem aj sám. Stačí vedieť ako na mňa. Ďakujem za pochopenie.

Pridaj komentár