Zabudnite na Rooney Maru. Nové Dievča v pavúčej sieti je Claire Foy, ktorá sa predstavuje v prvom traileri!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Štúdio Sony vydalo vôbec prvý trailer na filmovú adaptáciu knižného bestselleru Dievča v pavúčej sieti (The Girl in the Spider’s Web)! Knihu však možno lepšie poznáte pod názvom Dievča, ktoré uviazlo v pavúčej sieti, teda v poradí štvrtý diel úspešnej knižnej série Millennium. Samozrejme, táto séria dostala už niekoľko spracovaní na strieborných plátnach. Spočiatku išlo o severské filmy, v ktorých si hlavnú postavu zahrala herečka Noomi Rapace. Neskôr sme sa dočkali hollywoodskeho remake-u s názvom Muži, ktorí nenávidia ženy. Ide o tú známejšiu verziu, v ktorej si zahrala Rooney Mara a Daniel Craig. Na niekoľko rokov upadla táto filmová séria do zabudnutia, no teraz sa opäť hlási o slovo.

dievča v pavúčej sieti
Zdroj: eonline.com

Dievča v pavúčej sieti prichádza s prvým trailerom!

Ako sme písali vyššie, sfilmovaná je tentokrát štvrtá kniha – Dievča v pavúčej sieti. V roli Lisbeth Salander už však nemôžeme očakávať Rooney Maru. Tú totižto nahradila britská herečka Claire Foy, ktorú môžete poznať zo seriálu The Crown. Rovnako je na tom aj Daniel Craig, ktorý si taktiež nezopakuje úlohu Mikaela Blomkvista. Túto postavu teraz predstaví švédsky herec Sverrir Gudnason, známy z filmu Borg/McEnroe. Pokiaľ vám ešte stále nestačilo, na režisérskej stoličke už nesedí ani legendárny filmár David Fincher. Nahradil ho režisér Fede Alvarez, ktorý má na konte hity ako Muž v temnote alebo Evil Dead. Na scenári s ním spolupracoval talentovaný Steven Knight, známy hlavne kvôli seriálom ako Peaky Blinders alebo Taboo.

Fincher to už síce nie je, no prvý trailer jasne dokazuje, že sa máme na čo tešiť. Štúdio Sony už dokonca začína produkovať aj ďalší film zo série, tentokrát Muž, ktorý hľadal svoj tieň. Majú totižto práva na všetky filmy z knižnej série Millennium. Prvý film od nich, teda Muži, ktorí nenávidia ženy si v kinách zarobil cez 230 miliónov dolárov. Uvidíme, ako sa bude dariť tomuto kúsku. Totižto, pokiaľ pôjde o jedno veľké fiasko, nebudú mať dôvod na pokračovanie. Zatiaľ to však vyzerá nádejne!

Film sa do slovenských kín dostane už 25. októbra 2018. Dáte mu šancu?

dievča v pavúčej sieti
Zdroj: eonline.com
dievča v pavúčej sieti
Zdroj: eonline.com
dievča v pavúčej sieti
Zdroj: showbizjunkies.com
dievča v pavúčej sieti
Zdroj: showbizjunkies.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -