Keď zakročia peniaze: Disney kvôli strachu z krvi zrušilo projekt za 170 miliónov!

Nenechajte si ujsť

Disney animák zrušený kvôli strachu…

Disney animák Mouse Guard boli oficiálne zrušený. Režisér Wes Ball sa podelil o tejto novinke na sociálnych médiách spolu s niekoľkými testovacími zábermi a pohľadom na to, koľko práce do projektu už vynaložili všetci zúčastnení umelci, herci… Film bol vo vývoji viac ako rok a kúpou Foxu ho Disney okamžite zastaviliba dva týždne pred oficiálnym začiatkom nakrúcania.

Disney sa nikde nevyjadrilo, prečo odstavil 170-miliónový projekt. A ako uvidíte v demo videu, projekt bol „skoro“ hotový, a už ho chcelo iba doladiť v digitálnej spoločnosti WETA

Pán prsteňov s myšími strážcami

Celé to vypadá epicky a výpravne ako tie najlepšie príbehy, ktoré sme mohli na veľkom plátne vidieť, napríklad pripomína Pána prsteňov. Vizuál napovedá veľké veci. Prekvapili hlavne súboje, ktoré sú skvelo nachoreografované, kineticky nasnímané a dosť drsné. Myslím si, že práve toto bol ten hlavný dôvod, prečo Disney zakročilo.

Režisér Bell sa rozhodol všetok materiál vypustiť na internet. Dúfa, že si tento projekt od Disney niekto odkúpi, prípadne samotné Disney pozitívne reakcie ľudí obmäkčia. Bola by priveľká škoda len tak zahodiť túto víziu a celý rok práce.

Už sme tu raz takýto prekliaty projekt mali. Áno, bol ním Deadpool, a keby „niekto“ nevypustil na von podobné demo, nikdy by náš milovaný papuľnatý zabijak nedostal zelenú. A presne preto dúfame, že všetok tento materiál uvidí niekto, kto sa nebojí investovať do niečoho nového a úžasného.

Ja by som na produkciu hneď dal všetky svoje stravné lístky… A ktovie, možno by tento Disney animák naštartoval novú multi-miliardovú filmovú sériu.

Disney animák mouse guard
Zdroj: twitter.com

Čo na projekt vravíte vy? Je podľa vás škoda, že ho Disney zrušilo, alebo by z neho nevzišlo nič úžasné? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: twitter.com, movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -