Encanto bude 60. animovaný film od Disney. Prvý trailer je plný výnimočných postáv, kúziel a mágie

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Štúdio Disney Animation zverejnilo očakávaný trailer k 60. animovanému celovečernému filmu Encanto, ku ktorému sme dostali aj nádherný plagát. Premiéra v slovenských kinách je momentálne naplánovaná na 25. novembra 2021.

Nový čarovný trailer k Disney filmu Encanto:

Encanto rozpráva príbeh rodiny Madrigalovcov, ktorá žije v čarovnom dome v horách Kolumbie na podivuhodnom a očarovanom mieste zvanom Encanto. Toto nevídané kúzlo spôsobilo, že každé dieťa v ich dome získalo jedinečnú schopnosť, od nadľudskej sily až po liečivé schopnosti. Mirabel je jediný člen rodiny, ktorý nemá žiadne zvláštne schopnosti, ale niečo cíti. Začína mať pocit, že mágia je vo veľkom nebezpečenstve a uvedomuje si, že len ona ju dokáže zachrániť.

Najnovšiu ukážku sprevádza krásna hudba, ktorá stále zdôrazňuje, že všetci v Casa Madrigal sú výnimoční a fantastickí. Veľmi rýchlo začne prekvitať aj Mirabelina jedinečnosť a je vysoko pravdepodobné, že na konci tejto magickej výpravy nájde taktiež svoju magickú schopnosť.

Encanto trailer
Zdroj: variety.com

Spoločne s herečkou Stephanie Beatriz (Brooklyn 99) ako Mirabel Madrigal sa v hlavných úlohách predstavia Wilmer Valderrama a Diane Guerrero. O réžiu sa postaral skúsený Byron Howard (Na vlásku). V režisérskom kresle sa objavil aj scenárista Jared Bush (Zootopia), pre ktorého bude Encanto režijným debutom.

Scenár napísali Jared Bush a LinManuel Miranda. Pozíciu producenta zaujal Castro Smith, ktorý má s animovanými filmami od Disney dlhoročné skúsenosti. Film nebude ochudobnený ani o hudobnú stránku a nachádza sa v ňom až 8 originálnych piesní. Tie pre Disney napísal Lin-Manuel Miranda a všetky piesne budú nahrané v dvoch jazykoch – angličtine a španielčine.

Encanto trailer
Zdroj: collider.com

Páčil sa ti nový trailer k animovanému filmu Encanto od Disney? Názor nám môžeš napísať dole do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -