Služba Disney+ si nás získa Marvel seriálmi z 90. rokov ako X-Men alebo Spider-Man

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Spustenie novej streamovacej služby Disney+ je za rohom. Už 12. novembra sa dočkáme platformy, ktorá zjednotí obsah od DisneyWalt Disney Animation StudiosPixarMarvel StudiosLucasfilm20th Century FoxBlue Sky Studios a National Geographic. Služba spočiatku príde do USA s pomerne nízkou cenovkou 6.99 amerických dolárov mesačne.

Za túto cenu dostanete možnosť pozerania až na štyroch zariadeniach zároveň a to v 4K kvalite. Pokiaľ si to chcete porovnať, tak rovnaké možnosti ponúka aj Premium Ultra HD balík na Netflixe, ktorý na Slovensku stojí 11,99 € za mesiac. Ešte s nižšou cenovkou príde služba Apple TV+, ktorá bola predstavená iba pár dní dozadu.

Disney+
Zdroj: twitter.com

Disney+ príde s animovanými klasikami od Marvel

Zaujímavosťou je, že diváci z Holandska si môžu už teraz bezplatne vyskúšať možnosti, ktoré ponúka platforma Disney+. Fanúšikovia tak v knižnici titulov našli klasické Marvel seriály z 90. rokov, na ktorých vyrastal takmer každý z nás.

Našli sa tam seriáli X-Men (1992), Spider-Man (1994), Spider-Woman (1979), Spider-Man (1981), Spider-Man and his Amazing Friends, Iron Man (1994), Fantastic Four (1994), Incredible Hulk, Silver Surfer a Spider-Man Unlimited.

Disney bohužiaľ zatiaľ nepotvrdilo, či sú tieto tituly exkluzívne iba pre Holandsko, alebo či budú dostupné aj v ostatných krajinách. Každopádne, vo mne osobne prebudili animované seriály ako X-Men, Spider-Man a Fantastic Four fanúšika Marvelu, ktorý pretrváva až dodnes.

Disney+
Zdroj: twitter.com

Ďalšími animovanými klasikami, ktoré na platforme našli, sú DuckTalesDarkwing DuckTaleSpinChip N’ Dale Rescue Rangers Gargoyles. Nechýbali ani hrané Marvel seriály, pričom Cloak and Dagger a Runaways doposiaľ neboli dostupné pre medzinárodných divákov.

Čo sa týka MCU filmov, tak pri spustení budú dostupné iba Iron Man 2 a Thor: Dark World, teda historicky dva najhoršie filmy v Marvel Cinematic Universe. Neskôr sa bude knižnica služby rozširovať.

Zatiaľ nevieme, kedy sa platforma Disney+ spustí aj na Slovensku. Každopádne, veľmi sa na jej nostalgickú knižnicu tešíme!

Zdroj: polygon.com, hypebeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -