Na Disney+ prídu ďalšie skvelé Marvel seriály. Medzi nimi aj Secret Invasion a Ironheart

Nenechajte si ujsť

WandaVision vysvetlenie: Komu patrí hlas z rádia, kto je mysteriózny včelár a omnoho viac

WandaVision vysvetlenie a teórieVideli sme prvé dve epizódy seriálu WandaVision a síce sa toho nestalo veľa, no vysvetlenie určitých skutočností vám môže pomôcť v...

Chris Evans ešte nepovedal svoje posledné zbohom ako Captain America. Vráti sa v budúcom MCU projekte?

Captain America chystá návrat do MCU Server Deadline exkluzívne informoval o tom, že herec Chris Evans chystá návrat ako Captain America do budúceho MCU projektu....

Oficiálny trailer k dráme Cherry od Apple TV+ odhaľuje sériu zlých a náročných životných rozhodnutí

Oficiálny trailer k originálnemu filmu Cherry od Apple TV+ je konečne tu. Novinka s hodnotením R od vizionárskych bratov Russovcov (Avengers: Infinity War, Endgame)...

Deadpool 3 bude súčasťou MCU a bude môcť byť rovnako vulgárny. Kevin Feige to oficiálne potvrdil

Deadpool 3 bude súčasťou MCU Novinky ohľadom Marvel filmového univerza nechodia v poslednom čase v malom. Najnovšie jeho šéf Kevin Feige potvrdil, že sa vráti...
Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Marvel na včerajšom online podujatí Disney Investor Day 2020 oznámil obrovský počet skvelých noviniek, ktoré na Disney+ prinesú ďalšie nové MCU seriály.

Okrem toho, že nás oboznámili s lepšími detailmi o seriáloch Moon Knight a SheHulk, dočkali sme sa aj niekoľkých nových potvrdení – do MCU prichádzajú seriály Ironheart, Armor Wars, Secret Invasion I Am Groot.

Na Disney+ prídu ďalšie skvelé MCU seriály

MCU opäť expanduje a na streamovacej platforme Disney+ uvidíme v najbližších rokoch veľa zaujímavých výtvorov, o ktorých máme po včerajšku aspoň nejakú predstavu.

Armor Wars

Disney MCU seriály
Zdroj: marvel.com

Čo sa stane, ak sa technológie Tonyho Starka dostanú do nesprávnych rúk? To sme mohli vidieť vo filme Iron Man z roku 2008, kedy sa začal písať príbeh jedného z najlepších MCU hrdinov. No ten už je minulosťou a tentokrát sa s novými nepriateľmi bude musieť vysporiadať James Rhodes alias War Machine. Hereckú úlohu si zopakuje Don Cheadle.

Ironheart

Disney MCU seriály I am Groot
Zdroj: marvel.com

Pri robotoch ešte ostanem, pričom sme sa pravdepodobne dočkali Iron Manovho nástupcu. Riri Williams je v komiksoch vykresľovaná ako geniálny vynálezca a práve o nej bude nový MCU seriál.

Komiksovú Riri Williams stvárni Dominique Thorne, ktorá sa tak stane prvou ženskou herečkou čiernej pleti v hlavnej úlohe v MCU seriáli. A čo je najpodstatnejšie, obliekať bude najpokročilejší Iron Manov oblek.

Secret Invasion

Disney MCU seriály
Zdroj: marvel.com

Samuel L. Jackson je späť ako Nick Fury a spoločne s ním sa na malej obrazovke objaví aj Talos v podaní Bena Mendelsohna. Talosa si môžeš pamätať z filmu Captain Marvel ako zeleného Skrulla, ktorý sa snaží zachrániť svoju rasu.

Kevin Feige avizoval, že tento seriál bude jedným z najvýznamnejších crossoverov od udalosti Civil War. Predstavený by mal byť aj Furyho nový projekt SWORD (Sentient World Observation and Response Department) v spolupráci so Skrullmi, takže sa určite máme na čo tešiť.

I am Groot

Disney MCU seriály I am Groot
Zdroj: marvel.com

Zaslúžený priestor dostane aj Groot, presnejšie Baby Groot. Marvel si pre tohto fanúšikmi obľúbeného komiksového hrdinu pripravil sériu krátkych epizód, ktoré do MCU uvedú hneď niekoľko nových a zvláštnych charakterov.

Moon Knight

Disney MCU seriály
zdroj: marvel.com

Originálna séria štúdia Marvel sa zameria na postavu Marca Spectora a.k.a. Moon Knighta, ktorý trpí disociatívnou poruchou identity. Inými slovami, v jeho hlave prežívajú rozmanité identity, ktoré sa mu budú zobrazovať na pozadí egyptskej ikonografie. Režisérom je Mohamed Diab.

She-Hulk

she-hulk
Zdroj: instagram.com

Pripomína sa aj seriál She-Hulk, ktorý po mesiacoch špekulácií konečne odhalil meno hlavnej herečky. Tou bude Tatiana Maslany, ale to nie je zďaleka všetko.

Pripraviť sa môžeš na prítomnosť mužského Hulka/Brucea Bannera, ktorého si samozrejme zahrá Mark Ruffalo, ako aj na návrat záporáka Abominationa z filmu Neuveriteľný Hulk (2008) v podaní Tima Rotha. O réžiu sa postarajú Kat Corio a Anu Valia. Scenár napíše Jessica Gao.

The Guardians of the Galaxy Holiday Special

Guardian of the Galaxy špeciál logo
Zdroj: marvel.com

Novým prírastkom do MCU bude aj zatiaľ nešpecifikovaný projekt zo sveta Strážcov Galaxie, ktorého sa opäť chopí James Gunn. Disney neodhalilo, či sa jedná o film alebo seriál, no poznáme aspoň rok vydania a novinka sa na Disney+ objaví počas sviatočného obdobia 2022.

Čo hovoríš na nové MCU seriály, s ktorými nás Disney prekvapilo na včerajšej digitálnej udalosti? Názor nám môžeš zanechať dole v komentároch.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah

WandaVision vysvetlenie: Komu patrí hlas z rádia, kto je mysteriózny včelár a omnoho viac

WandaVision vysvetlenie a teórieVideli sme prvé dve epizódy seriálu WandaVision a síce sa toho nestalo veľa, no vysvetlenie určitých skutočností vám môže pomôcť v...

Marvel ulovil ďalšie veľké herecké eso. MCU seriál Moon Knight obsadil hlavného záporáka

Včera odštartovala nová éra Marvel seriálov. WandaVision je prvým z mnohých, ktoré budú vysielané na streamovacej službe Disney+. Ešte v priebehu tohto roka uvidíme...

Pozrite si trailer na tretí film od Netflix série To All the Boys: Always and Forever. Čaká nás finále trilógie

Trailer na Netflix film To All the Boys: Always and Forever Po ďalšom čakaní nás Netflix potešil novým trailerom na finále romantickej trilógie To All...

Ako sa Narnia vo filmovom svete stratila a prečo dúfame, že ju Netflix znova objaví?

Netflix a budúcnosť pre Narnia filmy Pre mnohých z nás je svet Narnie príjemnou spomienkou na naše detstvo. Kroniky Narnie je literárna fantasy séria od spisovateľa...

Splnený sen fanúšikov? Herec Daredevila Charlie Cox údajne dotočil scény pre film Spider-Man 3

Sme opäť o krok bližšie k tomu, aby sa splnil sen hádam každého fanúšika komiksov. A to aby sa Daredevil objavil v Spider-Man 3 po...