Disney+ predstavuje nový film Clouds s dátumom premiéry aj novým trailerom

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Konečne sme sa dočkali dňa, kedy nám Disney+ oznámilo dátum premiéry pre film Clouds a vydalo k nemu aj trailer. Tento film je dokonca natočený podľa skutočnej udalosti a ak nás trailer neklame, budeme určite potrebovať veľa vreckoviek pre naše zaslzené oči. Pôjde o romantický a smutný film.

Disney Film Clouds – dátum premiéry a trailer

Clouds nám vyrozpráva príbeh o Zachovi Sobiechovi – teenagerovi z Lakelandu, ktorý bojuje s rakovinou. Vďaka podpore svojej rodiny, priateľky a kamarátky sa však rozhodne nevzdať a splniť si svoje sny, aj keď má omnoho menej času, než my ostatní. S kamarátkou sa teda pustia do speváckej kariéry a ich video sa stane virálnou senzáciou. Nasledujú koncerty, nahrávanie, viac a viac úspechov.

Ako to však už býva, rakovina je nevyspytateľná a na Zacha prišlo horšie obdobie. To mu dalo samozrejme zabrať aj psychicky a začal zo svojho života vytesňovať ľudí, ktorí ho mali radi. Pravdepodobne preto, aby ich nezranil, keď opustí tento svet. V traileri, ktorý je vyššie v článku, sa o príbehu dozviete viac.

Podľa skutočnej udalosti

Film je prerozprávaním skutočného príbehu o Zachovi Sobiechovi, ktorý umrel v roku 2013 na zvláštnu rakovinu kostí. Predtým sa však stal celosvetovo známym vďaka svojej piesni CLouds. Film má pripomenúť túto úžasnú osobnosť a dať nádej aj tým v najhoršej možnej situácii. Režíruje ho Justin Baldoni, ktorý už natočil príbeh s podobnou tematikou menom Five Feet Apart. Premiérovať bude 16. októbra tohto roku.

 

clouds plagát
Zdroj: etonline.com

Tešíte sa na Disney film Clouds a ste pripravený na to, že vám zlomí srdce? Vaše dojmy z traileru nám zanechajte v komentároch.

Zdroj: startribune.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -