Nové zábery z druhej série Lokiho, Ahsoky alebo Secret Invasion nám ukazuje trailer na Disney+ projekty roka 2023

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Rok 2023 sa blíži a dalo by sa povedať, že už stojí za rohom. Minimálne z kinematografickej stránky je pre nás v ňom pripravená veľká dávka projektov, ako filmových, tak aj seriálových. Presviedča nás o tom aj trailer na projekty roka 2023 streamovacej platformy Disney+, ktorý vyšiel nedávno. A ukazuje nám aj úplne nové zábery z niektorých očakávaných seriálov.

Najväčšiu radosť určite priniesli nové a zrejme aj prvé poriadne zábery na druhú sériu Lokiho, či aj nové zábery z očakávaných seriálov ako Secret Invasion, Ahsoka alebo tretej série Mandalorian. Okrem toho sa však podľa traileru môžeme tešiť na kopec nových filmov a seriálov, ktoré začnú vychádzať naozaj už od prvých dní v januári.

Trailer Disney+ projektov roka 2023

Čo sa týka priamej tvorby hlavného štúdia Disney, to si pre nás pripravilo rôzne animované aj hrané filmy a seriály. Vyjdú napríklad hrané filmy Peter Pan & Wendy a Crater alebo hraný seriál American Born Chinese. Z animovaných diel sa môžeme tešiť na seriály ako Win or Lose, nové epizódy Dug Days, druhú sériu Monsters at Work a seriály Iwájú alebo Tiana (pokračovanie rozprávky Princezná a žaba).

Čo nám prinesie štúdio Marvel?

Na Disney+ príde v budúcom roku aj niekoľko Marvel komiksových projektov, pričom niektoré nám naznačil už aj trailer. Konkrétne sme mohli vidieť už spomínané nové zábery z druhej série Lokiho, ako aj pár nových ukážok zo seriálu Secret Invasion. Pri oboch sa očakáva, že vyjdú v prvom polroku 2023. Trailer tiež naznačil, že na platformu príde film Black Panther: Wakanda Forever.

Loki druhá séria
Zdroj: futuro.cl

Nedal nám však ukážky z iných chystaných projektov, ktoré by mali vyjsť na Disney+ budúci rok. Ide o hrané seriály Ironheart, Agatha: Coven of Chaos a Echo, aj keď sa vedú dohady o tom, že Marvel projekty poposúva, aby nevychádzali tak často. Možno tak nie všetky vyjdú v budúcom roku. Štúdio ale inak chystá aj nejaké animované seriály, konkrétne druhú sériu What If…? a X-Men ’97.

Aké Star Wars projekty nás čakajú?

Star Wars zažíva v posledných rokoch historické momenty najmä so seriálmi, keďže posledné filmy nemali až takú kvalitu. Preto stavia na seriálovú kartu a tak na ďalší rok dostaneme tretiu sériu ich prvého hraného seriálu Mandalorian, ktorý vyjde v marci, alebo aj jedného z jeho mnohých spin-offov. Ide o vysoko očakávaný hraný projekt Ahsoka, seriál o jednej z najobľúbenejších ženských Jediov.

Ahsoka
Zdroj: film-book.com

Na ďalší rok má vyjsť aj hraný seriál Star Wars: Skeleton Crew, o ktorom však nevieme takmer nič. Prvým projektom, ktorý si však z tohto sveta na ďalší rok budeme môcť pozrieť, je druhá séria animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch, ktorá začne vychádzať už začiatkom januára. Na ďalší rok možno dostanem ale aj druhú sériu anime seriálu Star Wars: Visions.

Čo hovoríte na budúcoročné Disney+ projekty. Na ktorý z nich sa tešíte najviac?

Zdroj: screenant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -