Seriál Loki od Disney+ dostane aj druhú sériu!

Nenechajte si ujsť

Emma Reichmannová
Emma Reichmannová
Volám sa Emma, mám 23 rokov a študujem masmediálnu komunikáciu na univerzite v Trnave. Zaujímam sa o novinky hlavne z filmového a seriálového sveta. Okrem toho ma baví hudba, knihy a občas aj technológie.

Po mesiacoch neistoty a dohadov je to oficiálne. Seriál Loki na platforme Disney+ dostane druhú sériu

Od momentu, ako Marvel odštartoval svoju Štvrtú fázu úspešným seriálom WandaVision, už ubehlo takmer pol roka. Odvtedy streamovacia služba Disney+ získala veľkú popularitu a rovnako aj silnú fanúšikovskú základňu. Dokazujú to aj čísla sledovanosti, ktoré stúpali raketovou rýchlosťou pri každom novom uvedenom seriáli od Marvelu.

Najnovší seriál Loki zaznamenal u divákov doposiaľ najväčší úspech. Jeho prvú časť si pozrelo vyše 890-tisíc divákov. Preto bolo len otázkou času, kedy sa začne špekulovať aj o jeho druhej sérii. A ako sa zdá, Boh darebáctiev nám naozaj nezostal nič dlžný.

Loki druhá séria
Zdroj: see.news

Pokiaľ ste fanúšikom Marvelu, určite viete, že film sa neskončí hneď, ako nabehnú titulky. Aj keď potitulkové scény v ich seriáloch zatiaľ nie sú pravidlom, na konci šiestej časti čakalo na fanúšikov milé prekvapenie. Objavil sa tam záber s pečiatkou, ktorá po zdvihnutí ukázala nápis „LOKI WILL RETURN IN SEASON 2“. Seriál Loki sa tak stal oficiálne prvým, kde je potvrdená aj jeho ďalšia séria.

Niet pochýb, že po pozretí poslednej časti v prvej sérii budú fanúšikovia chcieť hneď ďalšiu. Ale doposiaľ nie sú žiadne informácie o prebiehajúcom natáčaní alebo predprodukcii. Preto druhú sériu uvidíme pravdepodobne až niekedy v druhej polovici roka 2022. Avšak, je jasné, že udalosti na konci poslednej časti Lokiho vedú smerom k očakávanému filmu Doctor Strange in the Multiverse of Madness.

Tešíte sa, že Disney predĺžilo seriál Loki o druhú sériu? Vaše pocity z poslednej epizódy nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -