Štúdio Disney potvrdzuje vzrušujúce novinky zo seriálového sveta The Mandalorian

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Šéf Disney Bob Iger potvrdil dátum vydania druhej série Disney+ seriálu The Mandalorian. Okrem toho nám prezradil aj oficiálne dátumy pre vydanie očakávaných seriálov The Falcon and the Winter Soldier a WandaVision. Ako bonus nám oznámil, že sa v štúdiu Disney začína pomaly pracovať na prvom The Mandalorian spin-off seriáli.

Štúdio Disney nás týmito novinkami určite potešilo a pokračovanie seriálu The Mandalorian príde už tento rok v októbri. Bohužiaľ, presný deň zatiaľ potvrdený nebol, ale jedno je isté. Druhej série sa dočkáme oveľa skôr, ako sme pôvodne očakávali. Taktiež je jasné, že natáčanie seriálu sa už pravdepodobne začalo, ale tvorcovia nám neposkytli žiadne informácie. Vyzerá to tak, že nás jednoducho chceli prekvapiť, čo sa im zaručene podarilo.

Okrem dátumu vydania druhej série seriálu The Mandalorian sa môžeme tešiť aj na iné Disney+ projekty, ktoré pochádzajú zo sveta Marvelu. The Falcon and the Winter Soldier dorazí v auguste a WandaVision príde v decembri. Ako teda môžeme vidieť, celý výrobný tím maká naplno a svojich fanúšikov nechcú nechať dlho čakať.

Disney The Mandalorian
Zdroj: abc7NY.com

Ako bude vyzerať druhá séria Disney+ seriálu The Mandalorian?

Pokiaľ ide o samotný príbeh, všetko je pred verejnosťou skryté pod rúškom tajomstva. Finále prvej série nám ukázalo niekoľko zaujímavých možností, medzi ktorými nájdeme aj pátranie Mandaloriana (Pedro Pascal) po domovskej planéte Baby Yodu. Medzitým sa na scéne ukázala aj nová záporná postava Moff Gideon (Giancarlo Esposito), ktorého úlohou bude získať Baby Yodu bez ohľadu na to, čo ho to bude stáť. Na scenári pracuje Jon Favreau.

Disney The Mandalorian
Zdroj: starwars.com

Pripravuje pre nás Disney prvý The Mandalorian spin-off seriál?

Aby toho nebolo málo, Bob Iger nezabudol spomenúť ani nové dobrodružstvá z vesmírnej ságy Star Wars. Konkrétne narážal na rozšírenie seriálu The Mandalorian, ktorý sa tak dočká vlastného spin-off seriálu. Počas najnovšieho rozhovoru nám Iger prezradil, že budúcnosť Star Wars bude pravdepodobne spočívať v televíznych seriáloch.

Prioritou štúdia Disney sa teda stáva streamovacia platforma Disney+, ktorá nám už v blízkej budúcnosti prinesie veľa vzrušujúcich príbehov. Podrobnosti o nich zatiaľ síce nevieme, ale čas sa pomaly kráti. Koľko nových postáv bude uvedených do seriálového sveta The Mandalorian? Dočkáme sa napríklad súboja medzi Darth Maulom a Baby Yodom?

Čo si myslíte o týchto pozitívnych spravách týkajúcich sa štúdia Disney? Vaše názory na seriál The Mandalorian nám nezabudnite napísať do komentára.  

Zdroj: collider.com, collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -