Disney zverejnilo Zemo Cut: Pozrite si hodinovú verziu toho, ako Baron Zemo vymetá klub v Madripoore

Nenechajte si ujsť

Emma Reichmannová
Emma Reichmannová
Volám sa Emma, mám 23 rokov a študujem masmediálnu komunikáciu na univerzite v Trnave. Zaujímam sa o novinky hlavne z filmového a seriálového sveta. Okrem toho ma baví hudba, knihy a občas aj technológie.

Disney+ splnilo fanúšikom želanie a zverejnilo Zemo Cut

V tretej epizóde Disney+ seriálu The Falcon and The Winter Soldier zavítala trojica hlavných postáv – Falcon, Bucky a Zemo do klubu. Fanúšikovia ich tak mali možnosť vidieť v netypickom prostredí. Aj keď dôvod návštevy klubu bol, pochopiteľne, nie s účelom zabaviť sa, jeden konkrétny záber spôsobil na internete vlnu okamžitých reakcií.

Baron Zemo
Zdroj: screenrant.com

Už krátko po odvysielaní tretej časti sa začali na internete objavovať reakcie na to, ako Zemo v klube tancoval. Diváci videli len krátky, zhruba dvojsekundový záber. No aj napriek tomu sa im to páčilo natoľko, že chceli vidieť viac. Olej do ohňa prilial aj sám predstaviteľ Zema, Daniel Brühl. Pre portál Entertainment Weekly sa vyjadril nasledovne:

„Bolo to hysterické. Keď som videl ten šialený tancujúci dav ľudí, improvizoval som. Cítil som rytmus a pomyslel som si, že Zemo musel roky sedieť v nemeckom väzení. Takže teraz potrebuje vypustiť paru a trocha sa rozhýbať! Veľmi som si užíval reakciu Anthonyho a Sebastiana keď ma pri tom pozorovali. Ale aj tak som si bol na 100 % istý, že to zo seriálu vystrihnú. Bol som naozaj prekvapený a šťastný, že to tam nechali. Bol to dlhý tanec a aj keď materiálu bolo viac, nakoniec tam nechali iba ten krátky záber. Nevedel som, čo sa deje, ale potom mi začali chodiť správy od priateľov, ktorí sa na tom poriadne zabávali. Moji priatelia, ktorí ma dobre poznajú, vedia, že som trápny, vášnivý tanečník.“

Marvel aj Disney+ reagujú na odozvu fanúšikov

Okamžite po tomto vyjadrení nabral na obrátkach trend na Twitteri s názvom #ReleaseTheZemoCut. Cieľom tohto trendu bolo získať od Marvelu a Disney+ celú verziu toho, ako Zemo tancoval. Netrvalo dlho a fanúšikovia dostali presne to, čo chceli. Marvel na svojom YouTube kanáli zverejnil predĺženú verziu Zema tancujúceho v klube. A aby toho nebolo málo, spravili z toho hodinové video, kde sa tieto nové zábery dookola opakujú.

Toto však nie je prvýkrát, kedy Marvel odpovedal na obľúbené momenty divákov. Takisto reagovali aj na pieseň zo seriálu WandaVision, „It’s Been Agatha All Along„. Po veľmi pozitívnej odozve zo strany divákov zverejnili samostatné video s Agathou spievajúcou túto skladbu. Je to pekné gesto hovoriace o tom, že filmové štúdio pozorne sleduje reakcie svojich fanúšikov.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Pridali by ste sa k Zemovi v nočnom klube v Madripoore? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: collider.com, geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -