Diváci ich nedokážu zniesť. Toto sú najviac nenávidené filmové a seriálové postavy

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Herecké majstrovstvo

Mnoho filmov a seriálov disponuje postavami, ktoré nepatria medzi tie najobľúbenejšie. Skôr sú na druhej strane a celý svet ich nenávidí. Aby však herec zahral presvedčivo povahovo zlý charakter, musí sa na to pevne sústrediť a podať skvelý výkon. A títo herci či herečky to rozhodne predviedli. Dnes vám teda ukážeme tie najviac nenávidené filmové a seriálové postavy.

8. Skyler White (Perníkový tatko)

Postavu Skyler White si zahrala herečka Anna Gunn v jednom z najuznávanejších seriálov všetkých čias. Perníkový tatko (2008 až 2013) dodnes patrí medzi seriálové fenomény a Skyler White bola manželkou titulného hrdinu seriálu, Waltera Whitea. Ten sa počas seriálu stal známym aj pod prezývkou „Heisenberg“. Skyler najskôr netušila, čo jej manžel robí a že si liečbu na rakovinu hradí z peňazí, ktoré zarába výrobou a distribúciou drog.

Namiesto toho, aby svojho manžela pred touto devastáciou zachránila, ešte sa k nemu aj pridala. Jej správanie bolo naozaj diskutabilné, skutočne nikdy nebola tou postavou, ktorej by diváci fandili, práve naopak. Jej smrť v seriáli by zrejme mnohých potešila. V neposlednom rade treba dodať, že podviedla Waltera so svojim šéfom.

7. Joffrey Baratheon (Game of Thrones)

Zrejme nenájdete fanúšika seriálu Game of Thrones (2011 až 2019), ktorý by mal rád Joffreyho Baratheona. Plod incestu medzi Cersei a Jaimem bol tým najhorším kráľom v celom seriáli. Týral každého. Nechal popraviť jednu z najobľúbenejších postáv Neda Starka, ku svojmu strýkovi Tyrionovi sa správal ako k psovi a svojej manželke Sanse Stark ukazoval vyvesenú hlavu jej mŕtveho otca.

Takáto rola bola pre herca Jacka Gleesona nesmierne ťažká, a preto sa po Joffreyho smrti v seriáli, ktorú fanúšikovia dodnes ospevujú, na istý čas stiahol spred kamier do ústrania. Musíme však povedať, že podal špičkový výkon, ktorý ocenil aj George R. R. Martin, autor knižnej predlohy seriálu. Ten mu totiž poslal list so slovami: „Bol si skvelý, teraz ťa všetci nenávidia.“ (ČLÁNOK POKRAČUJE NA ĎALŠEJ STRANE)

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -