The Division film s Jake Gyllenhaalom a Jessicou Chastain vyjde na Netflixe!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Vyzerá to tak, že najväčšia herná konferencia na svete, E3 2019, nie je závislá iba od hier. V noci sa totižto konala prezentácia vývojárskeho štúdia Ubisoft, ktoré okrem hier predstavilo aj nový seriál a film. Televízny seriál nesie názov Mythic Quest: Raven’s Banquet a pozrie sa na vývoj fiktívnej hry.

Tá dôležitejšia novinka sa však zaoberá filmovou adaptáciou hry The Division, ktorá pochádza práve od Ubisoftu. Počas svojej konferencie totižto odhalili, že práva na tento film získal samotný Netflix. Presný dátum vydania bohužiaľ nepoznáme, no nejaké informácie o filme predsa len vieme.

filmová adaptácia hry the division
filmová adaptácia hry the division

Division film skončí na Netflixe

V hlavných úlohách sa ukážu herci Jake Gyllenhaal (Nightcrawler, Spider-Man: Far From Home) a Jessica Chastain (Interstellar, It: Chapter 2). O réžiu sa postará režisér David Leitch, ktorý má na konte projekty ako Deadpool 2 či Hobbs and Shaw. Zasadenie príbehu sa bude veľmi približovať prvej hre. Pozrieme sa do blízkej budúcnosti, kde pandemický vírus zasiahol New York prostredníctvom papierových peňazí počas Black Friday.

Vyzerá to tak, že prichádza čas filmov adaptovaných z videohier. Aj napriek svojej kliatbe zlých hodnotení sa posúva vpred aj film Uncharted, ktorý len pár dní dozadu spoznal svoj dátum vydania. Vo vývoji sú však aj iné tituly, ako napríklad Sonic the Hedgehog, Mortal Kombat, Doom či animovaný Super Mario. Sony dokonca otvára vlastné štúdio na adaptáciu PlayStation hier do filmov a seriálov.

The Division film
Zdroj: goliath.com

Pokiaľ sa chcete lepšie oboznámiť so sériou The Division, teraz je ten najlepší čas. Hru The Division 2 si totižto môžete bezplatne zahrať a vyskúšať od 13. do 16. júna.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Tak čo, tešíte sa, že sa o tento film postará Netflix? My sme zvedaví hlavne na hereckú chémiu dvoch hlavných postáv!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -