Filmy

Scarlett Johansson sa snaží vysporiadať so smrťou striptéra počas šialenej párty v novom traileri na temnú komédiu Divoká babská jazda!

Nový Divoká babská jazda trailer je tu!

Druhý exkluzívny trailer na temnú komédiu Divoká babská jazda je tu! Ako sa partia nadržaných kamarátok vysporiada s mŕtvym striptérom? Jedna dokonca navrhne riešenie v podobe kanibalizmu. Film predstavuje akúsi ženskú verziu temnej komédie Petera Berga z roku 1998 – Very Bad Things. V oboch snímkach je hlavnou zápletkou príbehu divoká párty starých kamarátov, na ktorej dôjde k smrti stripetéra/striptérka počas sexuálnych hrátok.

Nový trailer si pozrite tu:

Divoká babská jazda ponúka naozaj hviezdne herecké obsadenie. Vo filme si zahrajú hlavné úlohy skvelé herečky Scarlett Johansson, Zoë Kravitz, Kate McKinnon, Jillian Bell a Ilana Glazer. Nový trailer nám viac, ako ten predošlý ponúka pohľad na humor, ktorým tento film doslova prekypuje. Prvý exkluzívny pohľad z pred dvoch mesiacov nám pokojnejšie ukázal dôvody divokej párty a začiatok príbehu. V druhom sa však už konečne dostávame na šialenú párty a sme svedkami rôznych neuveriteľných udalostí.

Ešte nevieme, ako sa kamarátky s mŕtvolou vysporiadajú. V častiach traileru sa však objavili scény, v ktorých je mŕtvy striptér pohadzovaný a prezliekaný, aby naoko okoloidúcim pripadal celkom zdravý. Samozrejme, tento nápad je plne prebraný od legendárneho filmu Weekend at Bernie’s – nám to však nevadí. Ak sa dokáže nový film inšpirovať klasikou a ponúkne nám nový pohľad na celú situáciu, ide o skvelú príležitosť režiséra scenáristu dokázať svoj talent.

Ako zatiaľ pôsobí film na vás? Myslíte si, že pôjde o naozaj šialene vtipnú temnú komédiu? Alebo vari jej trápny humor naplno nevyužije skvelé herecké obsadenie? Jediné čo nám ostáva, je počkať si do 22. júna, kedy si snímku budeme môcť pozrieť v našich kinách.

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Prinášame vám rebríček tých najlepších MCU filmov. Je medzi nimi váš obľúbenec?

  Filmy

  Ryan Reynolds po filme Detektív Pikachu v ďalšej hernej adaptácii. O ktorú sa jedná?

  Filmy

  Filmy Matrix 4 a nový Batman môžu byť kvôli koronavírusu odložené. Máme sa báť?

  Filmy

  Hororový DC spin-off The Trench preskúma najhlbšie časti z podmorského sveta Atlantídy

  Pridaj komentár