Čo sa stane, ak nadržaná Scarlett Johansson a jej partia zabijú striptéra? Trailer na komédiu Divoká babská jazda má odpoveď!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Mám 22 rokov, študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ako môže dopadnúť stretnutie kamarátok, ktoré si veľmi rady užívali, po 10 rokoch? Presne tak. Nijak inak ako ďalšie párty, drogy a.. Mŕtvy striptér. Babská jazda by sa nezaobišla bez pár nadržaných samíc, a tak si baby zavolajú striptéra. Toho však nešťastnou náhodou zabijú, a sranda sa môže začať. Vražda incidentom to však už byť nemôže po tom, čo telo presunú.. Veď uvidíte. Tento príbeh patrí pripravovanému filmu od Sony, Rough Night, u nás Divoká babská jazda.

Táto komédia bude mať hodnotenie R, a tak sa dočkáme nadávok, nahoty a podobných veľmi príťažlivých vecí. Našu päticu dámskej jazdy budú tvoriť Scarlett JohanssonZoë Kravitz, Iliana Glazer, Jilian Bell a Kate Mckinnon. O réžiu sa postará Lucia Aniello, ktorá pracuje aj na scenári spolu s Paulom W. Downsom.

Divoká babská jazda trailer

Sme zvedaví, ako tento film dopadne. Zatiaľ to vyzerá na ďalšiu zrecyklovanú komédiu, ktorá sa chce podobať na Vo štvorici po opici. Filmu chýba originalita a trápne vtípky, ktoré sme počuli a videli už veľa krát, komédii moc nepomôžu. Zachráni to aspoň výborné herecké obsadenie? Film sa do kín dostane 15. júna 2017.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -