Prvotné dizajny Skrullov pre MCU boli oveľa zlovestnejšie. Mal s nimi Marvel iné plány?

Nenechajte si ujsť

Oliver Kohár
Oliver Kohár
Večný študent kinematografie... aj jej obskúrnych zákutí.

Prvotné koncept dizajny z filmu Captain Marvel odhaľujú oveľa zvláštnejšie a zlomyseľnejšie masky pre Skrullov. Môžu nám napovedať o tom, že títo zelení votrelci mali pre MCU oveľa temnejšie plány. Ako ich pôvodné návrhy vyzerali?

Herečka Brie Larson priviedla Captain Marvel do MCU v roku 2019. Mnohí fanúšikovia sa zhodujú na tom, že film si pre seba ukradol obľúbený Ben Mendelsohn ako Talos – generál Skrullov. Vo filme je zachytený ich konflikt s opozičnou rasou Kree. Počas príbehu prejdú Skrullovia zmenou, začnú ako záporáci, z ktorých sa neskôr vykľujú hrdinovia. Talos ukončí film ako jeden z posledných členov svojej rasy, pátrajúci po novom domove.

Captain Marvel Skrull
Zdroj: imdb.com

Verzia Skrullov, ktorú sme mohli vidieť v MCU, je oveľa rozdielna od ich vzhľadu v komiksoch. Zatiaľ čo zdieľajú schopnosť zmeny podoby na iné postavy, ich komiksová verzia je o niečo zlomyseľnejšia. Komiksoví Skrullovia sa neraz pokúsili o inváziu na našu planétu, bojovali s Fantastickou štvorkou a sú známi pre svoje dobyvateľské záujmy.

V nedávno uverejnenom koncept dizajne môžeme vidieť ich pôvodne plánované masky. Umelec ianjoyneart uverejnil tento koncept na jeho Instagrame. Umelec taktiež potvrdil, že dizajny boli navrhnuté skôr, ako bola dokončená finálna verzia scenára. To môže napovedať o tom, že Marvel mal pre Skrullov pôvodne iné plány.

Keďže sa nakoniec v MCU rozhodlo skôr pre kladnejší pohľad na Skrullov, dáva zmysel, že producenti upustili od ich zlovestnejších masiek. Avšak posledné momenty v Spider-Man: Ďaleko od domova odhaľujú, že Talos na seba zobral podobu Nicka Furyho ako riaditeľa S.H.I.E.L.D. To môže napovedať o tajnej invázii Skrullov do MCU.

Chceli by ste vidieť Skrullov ako budúcich veľkých záporákov v MCU?

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -