FilmyOdporúčame

Bude DJANGO/ZORRO desiatym filmom režiséra Quentina Tarantina?

Legendárny režisér Quentin Tarantino niekoľko rokov dozadu oznámil, že desiaty film bude zároveň jeho posledným. A ako už určite viete, v auguste mieri do kín jeho deviaty film s názvom Vtedy v Hollywoode (Once Upon a Time in Hollywood). Veľa divákov tak logicky zaujíma, že ktorým filmom Tarantino ukončí svoju úspešnú režisérsku kariéru.

Jednu dobu sa hovorilo o R-kovom Star Treku, no za ten by sme ruku do ohňa určite nedali. Novým favoritom je teda projekt Django/Zorro, ktorý prekvapil všetkých fanúšikov. Existuje totižto komiksová séria, v ktorej sú hlavnými postavami Django z filmu Divoký Django a legendárny bandita Zorro!

DJANGO/ZORRO

Zdroj: geektyrant.com

Príbeh DJANGO/ZORRO na striebornom plátne!

A práve tento príbeh sa podľa najnovších informácií dostane na strieborné plátna. O pôvodný komiks sa postaral samotný Quentin Tarantino spolu s Mattom Wagnerom. Na filmovej verzii však spolupracuje s komikom Jerrodom Carmichaelom, ktorý ma na starosti scenár. Príbeh sa bude odohrávať niekoľko rokov po udalostiach filmu Divoký Django (Django Unchained), takže pôjde o oficiálne pokračovanie!

“Oficiálne pokračovanie Divokého Djanga spojí westernového hrdinu s legendárnym šermiarom literatúry, filmu a komiksov: Zorrom! Príbeh sa odohráva niekoľko rokov po udalostiach Divokého Djanga, kedy Django opäť prenasleduje zloduchov v jeho úlohe lovca odmien. Jeho cesty ho zavedú až na americký juhozápad, kde stretne starnúceho a sofistikovaného Diega de la Vegu. Django je fascinovaný jeho nezvyčajným charakterom, pretože ide o prvého bohatého belocha, ktorý vyzerá byť úplne nezaujatý voči jeho farby pleti… a ktorý dokáže poriadne bojovať. Diego si tak Djanga najíma ako svojho osobného strážcu. Onedlho je namočený do boja o oslobodenie miestnych domorodých obyvateľov z brutálneho otroctva. Od starého muža sa toho naučí veľa (aj ako od Kinga Schultza) a dozvedá sa, že otroctvo nepostihuje iba jeho ľudí. Nakoniec si dokonca nasadí aj Zorrovu masku pri ich misii za milosťou.”

Tak znie oficiálna synopsa filmu. Zatiaľ bohužiaľ netušíme, či sa Tarantino podieľa aj na scenári, alebo či si film vôbec zrežíruje. Carmichael teda pracuje na scenári a my nevieme, či nad ním Tarantino iba dohliada, alebo či na ňom pracuje spolu s ním. Je však veľmi zaujímavé, že po Kill Bill ide o Tarantinov druhý film, ktorý sa dočká pokračovania. Zároveň dúfame, že úlohu Djanga obháji herec Jamie Foxx!

Čo myslíte, bude sa jednať o režisérov desiaty a zároveň posledný film? Alebo ho bude iba produkovať? 

Zdroj: geektyrant.com

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár