Poznáme dĺžku filmu Avengers: Endgame! Budú to tri hodiny?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Poznáme dĺžku filmu Avengers: Endgame!

Veľkolepé ukončenie 22-dielnej Marvel ságy (Infinity ságy) sa nezadržateľne blíži. Spolu s jeho príchodom sa samozrejme vynára aj mnoho ďalších otázok, ako napríklad, aká bude vlastne minutáž Avengers: Endgame. Nad týmto internet špekuloval už dlhú dobu a našťastie sa k tejto téme vyjadrovali aj režiséri filmu. Ak si pamätáte, doteraz sa vždy vravelo o troch hodinách.

To všetko však bolo povedané, ešte keď sa film len strihal. My už vďaka režisérom ale vieme, že film je zostrihaný a teda by sa v ňom nemalo už nič meniť. O minutáži však zatiaľ nič nespomínali. Až teraz sa teda naprieč internetom začali ukazovať novinky, že z dobrých zdrojov vedia finálnu minutáž filmu. Koľko teda bude mať podľa nich Avengers: Endgame minút?

Tvorcovia Avengers: Endgame
Zdroj: hk01.com

Zdroje hlásia, že to bude 182 minút, teda 3 hodiny a 2 minúty. To vyzerá ako pochopiteľná dĺžka pre Marvel. Nijako totiž nepresiahnu extrémnu hranicu troch hodín. Zároveň treba rátať aj s tým, že samotné titulky budú mať zase niečo cez desať minút. Aj fanúšikovia, ktorí nemajú radi dlhé filmy by teda voči Avengers: Endgame nemali mať nejaké silné námietky. Navyše my už dobre vieme, že fanúšikom neprekážajú ani dlhé maratóny filmov, takže trojhodinová záležitosť Endgame by bola pre mnohých len lahôdka.

Režiséri Russovci tak oficiálne pre Marvel vytvárajú najdlhšie filmy. Ich predošlé počiny ako Civil War a Infinity War sa pohybovali v rozpätí 2 hodín a 30 minút. Keďže ale pôjde o veľké a epické ukončenie, veríme, že každá sekunda bude stáť za to. Vzhľadom na to, že zatiaľ ukážky neodhalili z filmu prakticky nič, bude úžasné sledovať niektoré zábery po prvýkrát na striebornom plátne. To je napríklad niečo, čo sa od čias efektívnych trailerov moc nevidelo. Minutáž sa teda stále môže zmeniť, keďže ide len o informáciu jedného zdroja, avšak keďže má film len mesiac pred premiérou, veríme, že už to nebude nijak drasticky upravené číslo.

Čo hovoríte na minutáž filmu? Boli by ste spokojní s troma hodinami a dvoma minútami? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: wegotthiscovered.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -