Martin Scorsese prekonal svoj rekord… Ako dlhý je film The Irishman?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Legendárny režisér Martin Scorsese nás dávnejšie potešil novinkou, že s Netflixom spolupracuje na novej gangsterovke. A jeho príbeh – to je niečo. V ňom sa nám predstavia postavy, ktoré si zahrá trojica hercov, ktorých „možno“ poznáte: Joe Pesci, Robert De Niro a Al Pacino. Už len to stačí na to, aby sa z tohto počinu stal jeden z najočakávanejších titulov. Avšak, teraz bola odhalená dĺžka filmu The Irishman, ktorá nás pripravuje na niečo ešte veľkolepejšie…

The Irishman
Zdroj: cnet.com

Masívna dĺžka filmu The Irishman

The Irishman je nakrútený podľa knihy „I Hear You Paint Houses“ od spisovateľa Charlesa Brandta, ktorá sa inšpirovala skutočnými činmi ozajstných gangstrov. Dej sa zameria na Franka Sheerana (De Niro), veterána Druhej svetovej vojny, z ktorého sa stane nájomný vrah.

To, ako je Sheeran prepojený so záhadným zmiznutím prezidenta odborového zväzu Jimmyho Hoffu (Pacino), ktorý mal notoricky konexie s členmi mafie, budeme musieť zistiť až po vydaní filmu na Netflixe. Uvidíme v ňom aj ikonického Pesciho, ktorý stvárni mafiána Russella Bufalina.

Nové správy o dĺžke filmu pochádzajú zo zverejneného programu Newyorského filmového festivalu. Práve tam The Irishman zažije svetovú premiéru, ktorá sa odohrá už 27. septembra. A teraz sa držte: odhalilo sa nám, že najnovší počin Martina Scorseseho bude mať až tri a pol hodiny.

Zdroj: impressio.dir.bg

S dĺžkou presne 210 minút je The Irishman nielen najdlhším filmom Scorseseho, ale aj jedným z najdlhších mainstreamových filmov v histórii. Pre porovnanie, je dokonca dlhší ako Krstný otec II, ktorý mal rovných 200 minút. Pre ozajstných fanúšikov, ktorí sa novinky nevedia dočkať, je to skvelá správa. Extrémna dĺžka znamená komplexný príbeh a množstvo, naozaj množstvo kinematografického talentu. A ako nám dokazuje kariéra Martina Scorseseho, šanca, že by film The Irishman bol nudný, je prakticky nulová.

Ako na vás pôsobí zverejnená dĺžka filmu The Irishman? Tešíte sa, keď si ho pozrieme na Netflixe? Vaše názory a predpovede nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: movieweb.com, indiewire.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -