Do Avengers 4 obsadili 16-ročnú dcéru Ant-Mana! Bude sa cestovať v čase?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Do Avengers 4 obsadili 16-ročnú dcéru Ant-Mana!

Avengers 4 je pre nás absolútnou záhadou. Čo o tejto finálnej Marvelovke zatiaľ vieme? Nuž, bude to druhá časť vojny o kamene nekonečna. Inak však netušíme vôbec nič, čo je samozrejme dobre, keďže nikto z nás si teraz nechce nechať vyspoilerovať Infinity War. Zároveň sme však veľmi zvedaví, čo všetko by sa v tomto filme mohlo stať. Nuž, fotky z natáčania a najnovšia správa nám pravdepodobne potvrdzujú, že budeme cestovať v čase!

Do zoznamu hercov filmu Avengers 4 sa podľa všetkého pridala 16-ročná herečka Emma Fuhrmann a má pripísanú veľmi prekvapivú rolu. Zahrá si totižto Cassie Lang, teda Ant-Manovu malú dcérku, ktorú ste mohli vidieť v prvom Ant-Man filme a uvidíme ju aj tento rok v pokračovaní. Kedže sa ale dvojka odohráva ešte pred Civil War, tam si ešte novú herečku neužijeme. Čo to teda môže znamenať?

Podľa všetkého bude práve Ant-Man cestovať v čase. Ako? To sa určite dozvieme až vo filme Ant-Man and the Wasp, spolu s vysvetlením, prečo ho pravdepodobne celú Infinity War neuvidíme. Mnohé teórie na sociálnych sieťach zatiaľ naznačujú, že Scott ostane uviaznutý v „microverse“ počas záchrany Jane Van Dyme (Michelle Pfeiffer).

Prezident Marvel štúdia dokonca sám hovorí, že Ant-Man bude ešte veľkým hráčom, čo by ostatne naznačovali aj fotografie z natáčania Avengers 4, kde sa s ním vrátili do bitky o New York v prvom Avengers filme. Teoreticky by sa teda mal Ant-Man stať ešte veľmi veľkou postavou v pokračovaní Avengers, za čo by sme boli určite veľmi radi. Trošku nás len znepokojuje vyjadrenie herečky Evangeline Lilly (Wasp), ktorá sa vraj objaví v Avengers 4 len nakrátko, čo nás opäť privádza k myšlienke, prečo by týchto dvoch zaľúbencov rozdeľovali. Zatiaľ teda môžme iba špekulovať.

Emma Fuhrmann si zahrá 16-ročnú Cassie Lang v Avengers 4
Emma Fuhrmann si zahrá 16-ročnú Cassie Lang v Avengers 4; Zdroj: imdb.com

Bude podľa vás Ant-Man cestovať v čase? Porazia tak Thanosa? Máte radi túto postavu? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -