Top Gun sa môže schovať. Akčný trhák z Indie dýcha šialenosťou, prišiel aj do slovenských kín

Nenechajte si ujsť

Top Gun z Indie uvidia aj Slováci

Aktualizované 26. januára: Akčná senzácia z Indie si našla cestu aj do slovenských kín. Ambiciózny bollywoodsky blockbuster Fighter, ktorý akoby z oka vypadol úspešnému Top Gun: Maverick, si diváci môžu už dnes pozrieť v sieti kín Cinema City.

V čele indickej kópie Top Gun stojí elitná jednotka indickej armády Air Dragon, ktorá je zostavená z najlepších pilotov v krajine. Neohrozenej skupine dominuje predovšetkým arogantný, no nemenej talentovaný dôstojník Patty, ktorý sa správaním i schopnosťami vyrovná aj Tomovi Cruisovi. Náprotivkom Pattymu je zručná pilotka v podaní obľúbenej indickej herečky Deepiky Padukone, ktorá sa do elitného stíhača zamiluje.

Lásku ústrednej dvojice naruší nebezpečný terorista, ktorý sériou atentátov povolá jednotku Air Dragon do akcie. Ani elita indického letectva to však vo vzduchu nebude mať jednoduché, čo dokazuje aj nedávny trailer nižšie. Okrem hromady akcie v ňom nechýbajú ani láska, tanec a samozrejme tiež silné hlášky ústredného predstaviteľa.

Pôvodný článok:

Dobré správy pre všetkých divákov, ktorí sa nevedia nabažiť Top Gun: Maverick s Tomom Cruisom. Producenti v Bollywoode totiž pripravujú vlastnú verziu filmu s názvom Fighter, ktorý ukáže elitných pilotov indického letectva v boji proti nemilosrdnému teroristovi. Akčná novinka už o pár dní vstúpi do kín, trailer sa v krajine stal senzáciou.

Na Slovensko zatiaľ nepríde

The Fighter mal v kinách pôvodne štartovať ešte v septembri 2022, nakoniec do kín dorazí s oneskorením 25. januára. Slovenské kiná novinka pravdepodobne obíde, keďže po ňom zatiaľ žiadny z distribútorov nesiahol. Kto si však indický Top Gun nechce nechať ujsť, môže si ho na veľkom plátne vychutnať napríklad v susednom Rakúsku.

Fighter patrí k najambicióznejším novinkám bollywoodskej kinematografie posledných rokov. S rozpočtom presahujúcim 30 miliónov dolárov zároveň patrí k doposiaľ najdrahším indickým filmom.

Náklady sa však filmárom s vysokou pravdepodobnosťou vrátia. Prvý trailer na indický Top Gun totiž za prvých 24 hodín zaznamenal74 miliónov videní, čo jeden z najlepších výsledkov, aké kedy bollywoodske filmy zaznamenali. Produkcia Bollywoodu sa zároveň stáva čoraz populárnejšou aj vo svete, čo jasne dokazuje komerčný aj divácky úspech akčného dobrodružného RRR z roku 2022.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -