Do Zombielandu 2 sa vrátia všetci pôvodní herci! Kedy by sme toto pokračovanie mohli vidieť?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Do Zombielandu 2 sa vrátia všetci pôvodní herci!

Zombie sú cool, no kým tu nebol seriál The Walking Dead, vo filmoch tieto živé mŕtvoly brali najmä iba ako vtipný prvok v komédiách. No a medzi tie najlepšie zombie komédie sa neskôr v roku 2009 jednoznačne zapísal film Zombieland, ktorý si na portáli rottentomatoes získal fantastických 90%! V USA sa (aj finančne) stal celkom pekným hitom, no a pochopiteľne si za pár rokov vytvoril naozaj mnohých priaznivcov.

Tí sa teda pýtali, či niekedy vlastne uvidíme pokračovanie. Úprimne, vôbec to nevyzeralo, že by nejaké mohlo vzniknúť. Po 10 rokoch sa však stal zázrak a na filme sa vraj usilovne začalo pracovať. No a to dokonca až tak usilovne, že práve včera scenáristi Rhett Reese a Paul Wernick oznámili, že film sa pravdepodobne stihne vydať na 10 ročné výročie od jednotky, teda v októbri 2019. Ich ďalším oznámením nás však potešili ešte o niečo viac.

Obaja nám totižto potvrdili, že sa do filmu vrátia všetci herci z prvého filmu. To je určite skvelá novinka, keďže od tejto snímky sa všetci začali uberať vlastným smerom. Jesse Eisenberg, Woody Harrelson aj Emma Stone už dnes idú po úplne iných rolách, takže tento návrat veľmi milo potešil. Sme teda naozaj zvedaví, či sa scenáristom podarí učarovať niečo rovnako dobré aj na druhýkrát. Všetci totižto vieme, že pokračovania skvelých komédií vedia byť veľmi zlé.

Zombieland má však v sebe niečo skutočne špeciálne, čo nám dáva dôveru v to, že by to predsa len mohlo byť dobré aj teraz. Na túto odpoveď si ale už budeme musieť počkať. Istý čas sa dokonca vravelo aj o seriáli Zombieland. Ten sa však z útlaku rozhnevaných fanúšikov hneď zrušil. Úprimne, aj za to sme veľmi radi. Zombieland teda ostáva vo filmovom prevedení, ktoré mu určite doteraz veľmi slušalo. Čaká nás teda v roku 2019 ďalšia skvelá zombie komédia?

Máte radi prvý film? Ste radi, že uvidíme dvojku? Čo hovoríte na to, že všetci herci budú opäť pokope? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -