Doba ľadová 6 vyjde pod štúdiom Disney, pýši sa však prvou ukážkou plnou dinosaurov, vačíc a lasice

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Mnoho detí vyrástlo na skvelej animovanej sérii Doba ľadová. Ako to pri takýchto úspešných sériách býva, tvoria mnoho filmov, pretože sa z úspešných sérií dajú ľahko ťažiť peniaze. Doba ľadová však má všetky dosiaľ vydané filmy pomerne kvalitné. Po novom sa môžeme tešiť aj na film Doba ľadová 6, ktorý predstavuje nový trailer a jeho celý pôvodný názov znie The Ice Age Adventures of Buck Wild.

Filmy vychádzali kedysi pod štúdiom 20th Century Fox a konkrétne vznikali v ich animačnom štúdiu Blue Sky. Po tom, čo Disney odkúpilo Fox, sa rozhodol myšiak štúdio Blue Sky zrušiť. Nie je teda jasné, či šiesta časť bude preto posledná v sérii, alebo či možné ďalšie časti budú vyrábať iné štúdia. Či už to bude tak alebo tak, pozrite si trailer na najnovšiu časť, ktorá môže byť v tom horšom prípade aj poslednou.

Trailer rozprávky Doba ľadová 6

Počas akcie Disney Plus Day nám predstavili prvý teaser trailer filmu, ktorý nás jemne vťahuje do deja ďalšej filmovej časti. V ňom sa opäť vraciame do Strateného sveta pod povrchom Zeme, v ktorom žijú dinosaury. Tam sa odohrával aj dej tretieho filmu. Tentokrát sa tam omylom dostanú vačice Crash (Seann William Scott) a Eddie (Josh Peck). A prežijú najväčšie dobrodružstvo ich života.

Niektoré dinosaury a iné potvory sa ich totiž pokúsia zabiť, no zachráni ich známa lasica Buck (Simon Pegg). Viac z deja nepoznáme, no je jasné, že pôjde o akčnú detskú komédiu. Okrem vyššie spomenutých postáv sa vo filme ukážu aj ostatní starí známi – leňochody Sid (John Leguizamo) a Brooke (Jessie J), šabľozubé tigre Diego (Denis Leary) a Shira (Jennifer Lopez), mamuty Ellie (Queen Latifah) a Manny (Ray Romano).

Doba ľadová 6
Zdroj: laughingplace.com

Osud tejto obľúbenej série je síce nejasný, no jasný je dátum premiéry (zatiaľ) poslednej časti. Doba ľadová 6 vyjde už čoskoro na streamovacej platforme Disney+. Bude to síce už v novom roku, konkrétne ale na začiatku. Film si teda budeme môcť užiť 28. januára 2021. Film si síce užijú hlavne deti, no určite si na svoje detstvo pri ňom zaspomína mnoho už dospelých ľudí.

Pozriete si film Doba ľadová 6? Myslíte, že touto časťou úspešná séria skončí? Svoje názory nám dajte vedieť dole do komentárov.

Zdroj: collider.com, polygon.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -