Dočká sa Hawkeye svojho vlastného filmu? Marvel ho zvažuje pre Fázu 4!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Marvel Cinematic Universe ukončí svoju Fázu 3 filmom Avengers 4, ktorý má zmeniť veľmi veľa vecí. Iba 5 minút po konci štvrtých Avengers má začať film Spider-Man 2, ktorý úspešne otvorí dlho očakávanú Fázu 4. Tá má zatiaľ potvrdené iba 2 filmy – Vyššie spomínaný Spider-Man 2 (5. júl 2019) a Strážcovia Galaxie 3 (pravdepodobne 1. máj 2020). Samozrejme sa špekuluje aj nad ďalšími filmami, ktoré by Fáza 4 mohla obsahovať. Black Widow, Black Panther 2, Doctor Strange 2 či Ant-Man 3? To všetko síce znie lákavo, no nič zatiaľ nie je potvrdené. Ako prezradila samotná hlava Marvelu Kevin Feige, veľkých ohlásení ohľadom Fázy 4 sa nedočkáme až do akcie San Diego Comic Con 2019. Dámy a Páni, bude to veľké!

Hawkeye ako Ronin?
Hawkeye ako Ronin?, Zdroj: cbr.com

Dočká sa Hawkeye vlastného filmu?

Kevin však prezradil nejaké detaily ohľadom toho, čo môžeme od veľkého ohlásenia očakávať. Nachádza sa medzi očakávanými filmami aj sólovka pre Clinta Burtona a.k.a. Hawkeye? Nuž, film Avengers: Infinity War úplne zabudol na postavy ako Hawkeye alebo Ant-Man. Kompenzáciu však dostanú vo filme Avengers 4, v ktorom budú mať veľmi dôležité postavenie. Každopádne, pár dní dozadu sa do sveta dostala správa, že Marvel Studios zvažujú sólový film pre nášho obľúbeného lukostrelca. Marvel totižto rozprával o tom, že by viacero postáv mohlo dostať svoje vlastné filmy. Medzi nimi sa nachádza aj Hawkeye, ktorého stvárňuje herec Jeremy Renner. Poďme sa teda pozrieť na vyjadrenie samotné:

„Dopočul som sa, že Marvel do budúcnosti uvažuje nad sólovými filmami pre niekoľko rozdielnych postáv. Jednou z týchto postáv bol Hawkeye. Kevin Feige rozprával o rozdielnych inkarnáciach postáv, čo sa zhoduje s tým, čo mi povedali o Hawkeye-ovi. Už však nič viac nepoviem, pretože to je niečo, čo sa nestane v najbližšej dobe, ak vôbec. Ale určite to je niečo, čo má Marvel Studios na svojom radare.“

Neviete, čo si máte predstaviť pod slovným spojením „rozdielne inkarnácie postáv„? Krásne to totižto sedí na „druhú verziu“ Hawkeye-a, ktorá sa nazýva Ronin. Pokiaľ ju neuvidíme už vo filme Avengers 4, tak je naozaj možné, že sa v jeho sólovke pozrieme práve do Japonska. Otázkou však je, či tento film vôbec chceme vidieť.

Ako ste na tom vy? Myslíte si, že by dokázal zvládnuť sólový film?

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -