The Hound vs. The Mountain! Dočkáme sa v ôsmej sérii Game of Thrones duelu Cleganovcov?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Dočkáme sa v ôsmej sérii Game of Thrones duelu Cleganovcov?

Nie, zatiaľ nemáme nič potvrdené, ani sa o ničom presne nedebatuje. Je tu len malý náznak, ktorý prišiel s novým interview s hercom Hafþór Júlíus Björnssonom, ktorý hrá v populárnom seriáli jedného z bratov Cleganovcov, prezývaného The Mountain. Ten je rovnako ako my, obrovský fanúšik tohto seriálu. No a podobne ako my, tiež sa angažuje do fanúšikovských teórií.

Veľakrát teda prezradil, že vec, ktorú by chcel hrozne vidieť bude boj s jeho bratom, prezývaným The Hound. Títo dvaja sa totiž v seriáli absolútne nenávidia a takmer od prvej sezóny si fanúšikovia želajú ich súboj. Je teda možné, že práve v poslednej sérii sa boja dočkáme? Nuž, môžeme začať teoretizovať. V poslednom rozhovore totižto padla otázka práve na Björnssona. Redaktor sa ho spýtal, aká bola pre neho za tie roky najlepšia scéna, ktorú točil.

Hafþór Júlíus Björnsson v Game of Thrones; Zdroj: typeset-beta.imgix.net

„To vám nemôžem povedať, keďže je to v 8. sérii“ – Hafþór Júlíus Björnsson

Je teda možné, že by rozprával práve o tejto scéne. Každopádne, boj sa predpovedal už s poslednými slovami Hounda v siedmej sérii. Ten sa mu vyhrážal, že skôr či neskôr po ňom pôjde. Nuž, sme naozaj zvedaví. Ja viem, že nejde o žiadnu veľkú informáciu, no úprimne, podľa mňa sa ani pri promovaní seriálu nikdy žiadnych poriadnych noviniek nedočkáme. Predsa len, všetci herci si budú dávať veľký pozor na to, čo povedia.

Každopádne, záver Game of Thrones sa blíži. Podľa všetkého sa už prestalo natáčať a seriál vstupuje do post-produkcie. Tam bude určite dlho, keďže ako už vieme, efekty tohto seriálu patria medzi najlepšie v rámci televízie. Navyše majú aj ohromný rozpočet, čo znamená, že ich nebude málo. My teda dúfame, že pri všetkej tej veľkej akcii, ktorá sa pripravuje, uvidíme práve aj súboj týchto bratov.

Tešíte sa na finále Game of Thrones? Tiež chcete vidieť tento boj? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -