20th Century Fox sa pridáva k Sony a ide urobiť film s komiksovým záporákom! Ktorého si vybrali?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

K tupému nápadu o filmoch s komiksovými záporákmi sa pridáva 20th Century Fox! Koho si vybrali?

Rok 2017 sa bude môcť v kľude zapísať ako rok tupých komiksových rozhodnutí. Hlúposť, ktorú začalo štúdio Sony teraz nasleduje 20th Century Fox. Presne tak, aj oni si chcú vytvoriť film s hlavným hrdinom, ktorý bude komiksový záporák. No a keďže majú práva na jedného z najväčších, rozhodli sa, že pokašlú práve jeho. Ak ste komiksový fanúšik a počujete slová „záporák“ a „20th Century Fox“ je vám úplne jasné, o kom je reč.

Reč nie je o nikom inom, ako o jednom z najlepších záporákov od štúdia Marvel, Doctorovi Doomovi. Presne tak, tento záporák, ktorého 20th Century Fox stihlo zničiť a ponížiť už v troch filmoch s Fantastic Four, dostáva od nich šancu na zničenie znova. Absolútne netušíme, kto prišiel s nápadom o samostatných filmoch so zloduchmi, ešte k tomu v roku, kde by sa mali poučiť zo Suicide Squad. Najviac si to však odnesú komiksoví fanúšikovia.

Noah Hawley sa bude snažiť urobiť film o Doctorovi Doomovi
Noah Hawley sa bude snažiť urobiť film o Doctorovi Doomovi; Zdroj: thewrap.com

Problém s filmami o záporákoch

Prečo je to podľa nás taký problém? Záporák jednoducho slúži na to, aby bol zlý. No a tak ako pri Suicide Squad, filmári jednoducho nikdy neurobia film o tých zlých. Vždycky im dajú niekoho „horšieho“ na boj a v podstate ho urobia hrdinom. Je to klasická slučka, ktorá sa nedá obísť, ak niekto v štúdiu nedostane rozum. Nevravím ani o tom, že záporáci samotní sú nezaujímavé postavy (čo by bol Joker bez Batmana?). Uvidíme, možno film 20th Century Fox zruší, ak uvidia, že štúdiu Sony to s Venomom atď. opäť nevyšlo. My sme až v šoku keď sledujeme, kam až chcú štúdiá s komiksovými právami zájsť. Jediné štúdio, ktoré má zatiaľ v tomto rozum je Marvel, a vyzerá to tak, že bude vďaka tomu kraľovať komiksovým filmom ešte dlhú dobu. Alebo žeby sme sa mýlili a filmy so záporákmi sú skvelý nápad?

Čo vravíte vy na vynikajúci nápad na film o Doctorovi Doomovi? Ste radi že v nasledujúcich rokoch dostaneme filmy so záporákmi? Máte na to iný názor ako my? Napíšte nám do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -