Dátum premiéry a názov filmu Doctor Strange 2 odkazujú na veľkolepé zmeny v MCU!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Dámy a Páni, druhé Vianoce pre všetkých milovníkov filmov a seriálov sú konečne tu. Samozrejme máme na mysli akciu Comic-Con 2019, ktorá práve v týchto chvíľach prebieha v americkom San Diegu. Tie najväčšie filmové štúdia tu odhaľujú ich pripravované novinky a každý deň sa teda dočkáme nálože nových trailerov a oznámení.

Počas najbližších dní sa môžete tešiť na odhalenie budúcich filmov od Marvel Studios, no svoje vlastné panely budú mať aj Star WarsHBO či Netflix s ich seriálom Zaklínač. Pokiaľ sa chcete o tejto akcii dozvedieť viac a pozrieť si jednotlivé rozpisy, tak určite klikajte na tento článok.

Doctor Strange 2
Zdroj: wallpapercave.com

Doctor Strange 2 sa odhaľuje

Aj keď sme to vedeli už nejaký ten piatok, počuť to oficiálne je krásne… Stephen Strange, teda pardon, pán Doktor sa vracia do MCU! Očakávame, že v 4. fáze filmového univerza Marvel bude mať naozaj obrovskú rolu. Ak tomu tak naozaj je, určite sa môžeme tešiť na ohýbanie realít a cestovanie medzi nimi, z ktorého nás rozbolí hlava. To napovedá aj názov filmu, ktorý znie Doctor Strange in the Multiverse of Madness.

Šialené to bude, a to ani nemusíme zachádzať do otázky príbehu, ktorý sa podľa názvu bude zameriavať práve na multiverse. Predstavenie nových postáv (či už kladných alebo záporných) cestovaním medzi viacerými vesmírmi je tak čoraz pravdepodobnejšie.

Zdroj: fandango.com

Kevin Feige tiež potvrdil, že vo filme sa ukáže aj Scarlet Witch. Jej prítomnosť by vraj mala byť dôkazom toho, ako úzko prepojené budú budúce Disney+ seriály s MCU. Udalosti z „WandaVision“ totižto budú blízko súvisieť práve s pokračovaním Doctora Strangea.

Premiéra filmu Doctor Strange 2 je naplánovaná na 7. mája 2021. Samozrejme, vráti sa titulný Benedict Cumberbatch, ktorému rola Majstra mystických umení sadla dokonalo. Pre fanúšikov vizuálneho štýlu pôvodného filmu z roku 2016 je tu taktiež dobrá správa spoza kamery. Do režisérskeho kresla sa totižto aj tento raz posadí Scott Derrickson. Zmiešajte to s myšlienkou multiverza a dosť možno uvidíme najviac „trippy“ film z celého MCU… A čo najviac verný farebným komiksom.

O čom podľa vás bude Doctor Strange 2, v ktorého oficiálnom názve je pozdvihnutá dôležitosť multiverza? Vaše predpovede nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -