Doctor Strange na novom videu predvádza dychberúce vizuály!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Marvel vskutku tlačí na pílu a neustále vydáva nové videá z filmu Doctor Strange. Myslím ale, že to nikomu neprekáža.

Ľudia stále porovnávajú vizuálne efekty filmu s tými z Inception. Je ťažké ale zaprieť, že sa niektoré scény nepriamo podobajú na psychologický film od Christophera Nolana. Veľký rozdiel je ale v tom, že narozdiel od cestovania medzi snami, Doctor Stephen Strange sa dostáva do styku s niekoľkými realitami, ktoré spolu súčasne koexistujú. Podľa slov ľudí, čo stoja za vizuálnymi efektami filmu Doctor Strange, bude cestovanie medzi týmito realitami niečo, čo ešte fanúšici Marvelu doposiaľ nevideli.

Presvedčte sa sami:
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=RUo4GQsnkHc]

Vizuálne stimulujúce promo ku filmu Doctor Strange

Už za necelý mesiac vyjde film, pri ktorom uveríme, že mágia je reálna. Aby Marvel poukázal na tieto pozoruhodné vizuálne efekty, vypustil nové video, kde ich zviditeľnia. IMAX bol vraj režisérovi Scottovi Derricksonovi veľkou nápomocou. Výsledkom sú vizuálne efekty, ktoré vyzerajú takmer zhodne s tými, ktoré pre komixy nakreslil v 60 tých rokoch Steve Ditko. (Okrem iného, Steve Ditko tiež stvoril Doctora Strangea samotného). Promo nám aj ukáže Stephenov pravdepodobne prvý „trip“ skrz multiverse.

Originálny komix starý cez 50 rokov
Originálny komix starý cez 50 rokov

Skalní fanúšikovia budú radi, že film má celkovo vizuálny nádych rovnaký, ako originálne komixy. Ak sa vám promo páčilo, dnes 11. Októbra máte možnosť si zdarma pozrieť 15 minút z filmu v IMAX Bratislava Bory Mall.

O chvíľu sa tiež začne predaj lístkov, tak si na účte nachystajte peniažky, aby ste si mohli zabezpečiť najstrednejšie miesta na sedenie v celej sále na premiére. Fakty, že je film sólová Marvelovka s Benedictom Cumberbatchom pravdepodobne do kín nalákajú veľké množstvo ľudí.

Doctor Strange sa u nás v kinách objaví už 3. Novembra tohto roku. Ďalšie horúce novinky ohľadom Stephena Strangea vám samozrejme poskytneme čo najskôr.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -